1
Telewizor

Supersmukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus8601_12/65pus8601_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Supersmukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  Supersmukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

  Dźwięk jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze. Wyposażony w 4-stronny system Ambilight i stylowe, odłączane głośniki telewizor z serii 8600 z ciemnymi, chromowanymi detalami przenosi wystrój wnętrz na nowy poziom. Rozdzielczość Ultra HD i technologia Bright Pro przywracają niezrównaną wyrazistość obrazom z dowolnego źródła. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

8600 series Supersmukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

164 cm (65"), Telewizor LED 4K Ultra HD, 6-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8601/12 Znajdź podobne produkty

Supersmukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

Z 4-stronnym systemem Ambilight

 • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

  W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Dzięki niezwykłej technologii Ambilight telewizor emituje z czterech stron bardzo szeroką poświatę na ścianę znajdującą się poza nim. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając nadzwyczajną przyjemność oglądania.

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą niż telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji. Wybierz większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 • System Android oraz sześciordzeniowy procesor zapewniają najlepszy obraz Ultra HD

  Możliwości systemu Android oraz sześciordzeniowy procesor sprawiają, że strumieniowe przesyłanie filmów w rozdzielczości Ultra HD z serwisu YouTube jest łatwe i przyjemne. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

 • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

 • Przesuwaj, pisz, mów i nie tylko — prawdziwie wygodna interakcja

  Przesuwaj, pisz, mów i nie tylko — prawdziwie wygodna interakcja

  Stworzyliśmy nowe piloty zdalnego sterowania — równie przyjemne w użytkowaniu jak telewizory z systemem Android, z którymi są sparowane. Wprowadź tekst, korzystając z funkcji wyszukiwania głosowego Google* lub pełnej klawiatury Qwerty; powiedz „Open YouTube” (Otwórz YouTube), aby uruchomić aplikację; przesuń palcem po panelu dotykowym, aby przewinąć rodzinne zdjęcia; możesz również używać pilota w klasyczny sposób.

 • Daj się ponieść emitowanemu przez 18 głośników dźwiękowi o mocy 50 W

  Daj się ponieść emitowanemu przez 18 głośników dźwiękowi o mocy 50 W

  Zanurz się w pięknym dźwięku. Nowa seria 8600 łączy w sobie moc dwóch głośników z tyłu telewizora z 16 mikroprzetwornikami (w lewym i prawym odłączanym głośniku), aby dostarczyć szerokie, imponujące spektrum dźwięku. Głośniki niskotonowe zostały wykonane z neodymu — wysokiej jakości materiału, który pozwala uzyskać lepszą jakość dźwięku, lepsze przenoszenie tonów niskich i bardziej zrównoważoną jakość dźwięku.

 • Odłączane głośniki: dostosuj styl dźwięku

  Nasze odłączane głośniki mają jednolitą metalową obudowę z polerowanym wykończeniem w kolorze ciemnego chromu. Niezwykle smukłe i niewiarygodnie eleganckie głośniki mają innowacyjną konstrukcję stosowaną wyłącznie przez firmę Philips: można umieścić je po obu stronach ekranu telewizora lub w opcjonalnych podstawkach, tworząc tym samym bezprzewodowy zestaw muzyczny.

 • Dynamiczna redukcja szumów (DNR, ang. Digital Noise Reduction) optymalizuje obrazy ze wszelkiego rodzaju źródeł

  Twój telewizor to doskonały sprzęt, ale istnieje ryzyko, że o urządzeniu źródłowym, z którego pochodzi odtwarzana zawartość, nie można powiedzieć tego samego. Zaawansowana funkcja dynamicznej redukcji szumów analizuje zawartość pod kątem zakłóceń i przesyła uzyskany obraz w jednym z dwóch kierunków. Obrazy z wysokiej jakości źródła są optymalizowane w celu osiągnięcia najwyższego poziomu ostrości i szczegółowości, jaki można sobie tylko wyobrazić. Obraz z kiepskiej jakości źródeł jest natomiast oczyszczany z zakłóceń, a następnie ulepszany, podobnie jak ma to miejsce z dobrej jakości zawartością.

 • Perfect Pixel Ultra HD: najwyższa jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD

  Korzystając z dziedzictwa najwyższej jakości obrazu Ultra HD, udało nam się podnieść i tak już wysoką jakość obrazu na zupełnie nowy poziom. Algorytmy przetwarzania obrazu wykorzystywane w ramach technologii Perfect Pixel Ultra HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD. Efekt? Od głębszej czerni i jaśniejszej bieli po wspaniałe, żywe kolory i naturalne odcienie skóry. Nasz najbardziej płynny i niezwykle ostry obraz — zawsze i niezależnie od źródła.

 • Z dźwiękiem DTS Premium usłyszysz każdy szczegół

  Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.
 • Funkcja Google Cast zależy od dostępności aplikacji obsługujących Google Cast i urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej Google Cast.
 • Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Oferta aplikacji Smart TV różni się w zależności od modelu telewizora i kraju. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/smarttv.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu