1
Cyfrowa ramka do zdjęć

PhotoFrame

  PhotoFrame

  Dziel się wspomnieniami bezprzewodowo

  Ile cyfrowych zdjęć kryje się w Twoim komputerze? Na pewno bardzo dużo! Dzięki bezprzewodowej, cyfrowej ramce do zdjęć Wireless Digital PhotoFrame™ firmy Philips możesz cieszyć się całą swoją kolekcją zdjęć z komputera, korzystając z trybu transmisji bezprzewodowej lub trybu transferu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PhotoFrame

Wyświetlacz LCD 20, 3 cm (8"), Format 4:3 8FF3WMI/00 Znajdź podobne produkty

Dziel się wspomnieniami bezprzewodowo

 • Dwa kliknięcia pozwalają ustawić bezprzewodowe połączenie ramki PhotoFrame

  Wykorzystanie funkcji Wi-Fi Protected Setup jest najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem ustawienia bezprzewodowego połączenia pomiędzy ramką PhotoFrame a bezprzewodowym routerem. Wystarczy nacisnąć przyciski WPS na bezprzewodowym routerze i na ramce PhotoFrame, aby ustawić transmisję bezprzewodową.

 • Przesyłaj bezprzewodowo i wyświetlaj wszystkie zdjęcia z komputera

  Dzięki ramce do zdjęć PhotoFrame, obsługującej bezprzewodową transmisję obrazów, nie musisz już przechowywać swoich zdjęć w pamięci samej ramki. Zamiast tego wszystkie zdjęcia z komputera domowego lub ulubione obrazy z Internetu możesz przesyłać bezprzewodowo do ramki PhotoFrame. Możesz je w łatwy sposób przeglądać na samej ramce, bez obaw o zapełnienie miejsca w pamięci urządzenia.

 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie umożliwia bezprzewodowe przesyłanie zdjęć metodą „przeciągnij i upuść”

  PhotoFrame Manager — wireless to oprogramowanie do zarządzania zdjęciami umożliwiające przeglądanie, zarządzanie i organizowanie albumów i zdjęć. PhotoFrame Manager działa z systemami Windows XP i Windows Vista, Mac OS X oraz jest zgodny z oprogramowaniem iPhoto. Program pozwala także na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć do ramki PhotoFrame prostą metodą „przeciągnij i upuść” — to naprawdę bardzo proste!

 • Technologia imagen Pro zapewnia ostry, żywy i naturalny odcień skóry

  Wyjątkowa technologia udoskonalania zdjęć Philips imagen automatycznie analizuje zdjęcia, poprawia nasycenie kolorów i optymalizuje kontrast. imagen Pro to zaawansowana technologia udoskonalania zdjęć, zapewniająca dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentne dopasowanie kontrastu. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.

 • Automatyczna orientacja zdjęcia w trybie pionowym lub poziomym

  Funkcja automatycznego rozpoznawania orientacji pionowej lub poziomej wykorzystuje czujnik wykrywający orientację ramki do zdjęć PhotoFrame™, który umożliwia automatyczne wyświetlenie zdjęcia w odpowiednim trybie.

 • Baw się i twórz: wyświetlanie wielu zdjęć w jednym widoku

  Efekt pokazu slajdów umożliwia automatyczne wyświetlenie wielu losowo wybranych zdjęć w formie kolażu, co pozwala uniknąć nieestetycznych obramowań powstałych w przypadku zdjęć mniejszych niż rozmiar ekranu.

 • Nowy blask starych wspomnień dzięki technologii RadiantColor

  RadiantColor jest technologią firmy Philips, umożliwiającą wyświetlanie mniejszych zdjęć w optymalnym formacie 4:3 poprzez rozciąganie kolorów na krawędziach zdjęcia do krawędzi ekranu celem wyeliminowania czarnych pasów i zniekształceń formatu obrazu.

 • Oszczędność energii dzięki automatycznemu przyciemnianiu po wykryciu oświetlenia w otoczeniu

  Smart Power Pro to czujnik włączający i wyłączający ramkę PhotoFrame w zależności od wykrytych warunków oświetlenia. Służy to zarówno środowisku, jak i Tobie, zmniejszając pobór mocy ramki PhotoFrame o jedną trzecią. A najlepsze jest to, że dzieje się to automatycznie!

 • Proporcje obrazu 4:3 zapewniają optymalne wyświetlanie bez zakłóceń

  Cyfrowa ramka do zdjęć Philips PhotoFrame umożliwia wyświetlanie zdjęć w formacie 4:3, zapewniając całkowicie nowy standard oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu