Bumbox CD

  Bumbox CD

  Zabierz zabawę ze sobą

  Bumbox CD AZ250/12 firmy Philips to świetny sposób na zabranie ulubionych utworów ze sobą. Odtwarza on płyty CD oraz umożliwia podłączenie przenośnego odtwarzacza za pośrednictwem złącza MP3 Link. Urządzenie jest wyposażone w futerał z miękkiej tkaniny i zapewnia bezpieczeństwo podczas słuchania muzyki dzięki ograniczeniu maksymalnej głośności.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zabierz zabawę ze sobą

dzięki temu przenośnemu zestawowi audio

 • Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

  Odtwarzanie płyt CD, CD-R i CD-RW

  Firma Philips jest znana dzięki swoim produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt dostępnych na rynku. Ten zestaw audio pozwala cieszyć się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) informuje, iż ten zestaw audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i również CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

 • MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości MP3 z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w doskonałej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Złącze MP3 jest niezwykle wygodne – wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

 • Futerał z miękkiej, elastycznej tkaniny do wygodnego przenoszenia

  Futerał z miękkiej, elastycznej tkaniny do wygodnego przenoszenia

  Noś bumbox CD tam, gdzie chcesz w jego własnym futerale. Wykonany z miękkiej, elastycznej tkaniny futerał chroni bumbox przed uderzeniami i wstrząsami, a jego uchwyty zapewniają bezpieczny i łatwy transport. Ten atrakcyjny futerał z dobrze rozmieszczonymi otworami z przodu głośnika i na najważniejsze przyciski sterujące pozwala na słuchanie muzyki nawet wtedy, gdy bumbox znajduje się w środku. Futerał skrywa również przyciski, które nie są często używane, np. przycisk blokady drzwiczek CD. Jeśli zechcesz wyjąć odtwarzacz z futerału, zamek zapewnia szybki dostęp i umożliwia bezproblemowe wyjmowanie.

 • Ograniczenie głośności maksymalnej gwarantuje bezpieczne słuchanie

  Ograniczenie głośności maksymalnej gwarantuje bezpieczne słuchanie

  Długie słuchanie dźwięków o wysokim poziomie głośności może spowodować nieodwracalne uszkodzenie słuchu. Aby mieć pewność, że Ty i twoi bliscy słuchają muzyki przy bezpiecznym poziomie głośności, bumbox CD firmy Philips ma fabrycznie ustawioną maksymalną głośność, z jaką można odtwarzać muzykę. Nawet jeśli dziecko ma na uszach słuchawki i nie słyszysz, czego słucha, możesz mieć pewność, że dźwięk nie będzie zbyt głośny. Firma Philips tworzy z myślą o Tobie i zapewnia pełen komfort psychiczny.

 • Blokada drzwiczek CD zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki w podróży

  Blokada drzwiczek CD zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki w podróży

  Bumbox CD firmy Philips został tak skonstruowany, aby odtwarzać muzykę zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Aby mieć pewność, że drzwiczki CD nie otworzą się przypadkowo, gdy odtwarzacz znajduje się w pozycji pionowej, można otworzyć je jedynie przez naciśnięcie przycisku. Odtwarzacz jest też wyposażony w blokadę, która uniemożliwia otwarcie drzwiczek po niezamierzonym naciśnięciu przycisku. Ta przesuwana blokada jest umieszczona na górze bumboxa, poza zasięgiem małych rączek, i jest niewidoczna, gdy odtwarzacz znajduje się w futerale. W firmie Philips dbamy o każdy najmniejszy szczegół.

 • Mały i lekki

  Ten zestaw muzyczny firmy Philips o atrakcyjnym wzornictwie jest niewielki i wyposażony w wiele funkcji multimedialnych. Umożliwia bezproblemowy kontakt ze znajomymi i współpracownikami oraz pełne wykorzystanie możliwości telefonu, aby uprzyjemnić sobie czas w podróży.

 • Stereofoniczne gniazdo słuchawek pozwala dyskretnie słuchać muzyki

  Urządzenie firmy Philips jest wyposażone w dodatkowe złącze umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki. Teraz możesz słuchać muzyki, ciesząc się wspaniałym dźwiękiem ze świadomością, że nie przeszkadzasz innym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też