1
Niezbadane

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Innowacyjny monitor do publicznych prezentacji w pomieszczeniach

  Ten 42-calowy monitor LCD, pracujący i sterowany poprzez sieć, może również pełnić funkcję pojedynczego monitora w miejscu publicznym. We wszystkich zastosowaniach model ten oferuje rozmaite funkcje, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom publicznym i firmowym. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LCD

42 cale, Multimedialny, HD Ready BDL4231C/00 Znajdź podobne produkty

Innowacyjny monitor do publicznych prezentacji w pomieszczeniach

z gniazdem SmartCard

 • Rozdzielczość WXGA 1366 x 768 to ostrzejszy obraz

  Format panoramiczny panelu LCD o rozdzielczości XGA umożliwia wyświetlanie 1366 x 768 pikseli. W trybie WXGA monitory mogą pracować bez przeplotu, dzięki czemu jakość obrazu jest lepsza, a kolory są wiernie odwzorowane.

 • Wejście HDMI zapewnia cyfrowy sygnał HD w jednym przewodzie

  Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem. Brak konwersji na sygnał analogowy zapewnia rewelacyjny obraz, a silny sygnał zmniejszone migotanie i czystszą wizję. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP.

 • Funkcja SmartControl umożliwia wybór różnych ustawień startowych

  W otoczeniu sieciowym chcesz mieć kontrolę nad ustawieniami startowymi wszystkich wyświetlaczy uruchamiającymi się po podłączeniu do zasilania lub po przerwie w dostawie zasilania. Funkcja SmartControl sterowana za pomocą poleceń RS232 pozwala na wybranie czterech różnych ustawień startowych: stanu zasilania, źródła sygnału, poziomu głośności oraz formatu obrazu. Wyświetlacz może zapamiętać ostatnio wybrany stan. Można również wybrać stałe ustawienie w przypadku ponownego podłączenia zasilania.

 • Ukryte i blokowane przyciski sterujące

  Przyciski telewizora zostały rozmieszczone w taki sposób, aby były mniej widoczne. Co więcej, za pomocą interfejsu RS232 można wyłączyć czujnik pilota zdalnego sterowania, a także przyciski sterujące, aby uniemożliwić obsługę telewizora przez osoby nieuprawnione, gdy znajduje się on w miejscu publicznym.

 • Zintegrowane gniazdo SmartCard Xpress zapewniające możliwość rozszerzenia

  SmartCard Xpress to gniazdo rozszerzeń, które zapewnia większą funkcjonalność wyświetlacza. Karty opracowane przez firmę Philips i/lub inne firmy stworzono, aby poszerzyć możliwości połączeń z wyświetlaczem za pomocą gniazda, eliminując konieczność wykorzystania urządzeń zewnętrznych.

 • Monitor jest zdalnie sterowany poprzez sieć

  Sterowanie poprzez sieć umożliwia użytkownikowi zdalne sterowanie monitorem i regulowanie jego ustawień, korzystając z protokołu RS232.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Wireless SmartLoader do szybkiego klonowania ustawień

  Umożliwia skopiowanie wszystkich ustawień menu z jednego wyświetlacza do innych. Funkcja ta gwarantuje jednolitość ustawień na różnych wyświetlaczach i znacznie skraca czas instalacji. Działa całkowicie bezprzewodowo.

 • Zgodność z normą RoHS zapewniona w trosce o środowisko naturalne

  Produkty firmy Philips zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu