1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Podziwiaj świat wysokiej rozdzielczości

  Ciesz się pełnym potencjałem telewizora HD i niezwykłymi wrażeniami podczas oglądania

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Podziwiaj świat wysokiej rozdzielczości

z płyt Blu-ray

 • Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p

  Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p

  Płyty Blu-ray to nośniki danych wysokiej rozdzielczości, w tym zdjęć w formacie 1920 x 1080, który charakteryzuje obrazy w pełnej jakości HD. Dzięki temu sceny oglądane na ekranie wyglądają jak prawdziwe, a płynne odtwarzanie ruchu i krystalicznie czysty obraz zapierają dech. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany i nieprawdopodobnie realistyczny dźwięk przestrzenny. Duża pojemność płyt Blu-ray umożliwia wykorzystanie szerokiej gamy funkcji interaktywnych. Płynna nawigacja podczas odtwarzania i inne interesujące funkcje, takie jak menu podręczne, tworzą zupełnie nowy wymiar domowej rozrywki.

 • Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie

  Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie

  Poczuj prawdziwy klimat kina we własnym salonie dzięki obrazowi wyświetlanemu z częstotliwością 24 klatek na sekundę. Wszystkie oryginalne filmy nagrywane są w tej prędkości, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu i klimat. Odtwarzacze płyt Blu-ray firmy Philips oferują częstotliwość wyświetlania 24 klatek na sekundę, zapewniając kinową jakość obrazu, która Cię zadziwi.-

 • Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny w systemie 7.1

  Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny w systemie 7.1

  Format Dolby TrueHD oraz DTS-HD High Resolution Audio wydobywają z płyt Blu-ray 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty Dolby TrueHD i DTS-HD High Resolution Audio stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD

  Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD

  Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy DVD w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii, występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

 • Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD

  Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD
Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Wymagany jest odbiornik audio HD i system dźwiękowy.
 • Dotyczy urządzeń HDMI zgodnych z CEC i podłączonych do portu HDMI BDP7100. Firma Philips nie gwarantuje 100% współpracy ze wszystkimi urządzeniami HDMI CEC.
 • „BONUS VIEW” jest znakiem towarowym stowarzyszenia Blu-ray Disc Association.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu