1
Telefony komórkowe i tablety

Telefon komórkowy

  Telefon komórkowy

  To magia

  Model Philips 639 jest unikalnym telefonem z dwuczęściową obudową i niezwykłym zewnętrznym ekranem „ukrytym” pod lustrzaną powierzchnią. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

To magia

Model Philips 639 jest unikalnym telefonem z dwuczęściową obudową i niezwykłym zewnętrznym ekranem „ukrytym” pod lustrzaną powierzchnią. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

To magia

Mirror FX

 • Magiczny wyświetlacz-lusterko Mirror FX

  Odkryj niezwykły wyświetlacz z efektem lusterka. Przy braku aktywności zewnętrzny wyświetlacz Mirror FX zamienia się w lusterko, a powraca do normalnego stanu, gdy ktoś zadzwoni.

 • Jasny dodatkowy wyświetlacz OLED

  Technologia OLED zapewnia bardzo jasny obraz, co pozwala na wspólne oglądanie animacji.

 • Szalone animacje do telefonu

  Szalone animacje umożliwiają ustawienie osobistego alarmu — „szalonego zegara” w formie gongu lub dzwonów co 15, 30 i 60 minut, albo wybranie 1 z 5 animacji zwierząt (żółw, żaba, tygrys, zając lub panda) i podzielenie się uśmiechem z przyjaciółmi.

 • MMS — wiadomości multimedialne

  Usługa MMS pozwala na wykorzystanie telefonu komórkowego do wysyłania i otrzymywania wiadomości tekstowych z dołączonymi plikami zawierających grafikę, wideo lub dźwięk.

 • Funkcja BeDJ umożliwia tworzenie własnych melodii i dzwonków polifonicznych

  Niezwykła funkcja BeDJ umożliwia tworzenie w bardzo prosty sposób i udostępnianie innym osobom własnych miksów muzycznych. Dzięki niej telefon stał się przenośnym studiem nagraniowym, w którym można dać upust własnej kreatywności w każdym miejscu i o dowolnej porze. W tym celu można skorzystać z zaprogramowanych stylów stworzonych przez sławnych DJ-ów, własnych dzwonków polifonicznych bądź materiałów pobranych przez połączenie WAP, podczerwień lub wiadomość MMS i zmiksować nawet do 9 różnych ścieżek.

 • Wyświetlacz TFT z 65 536 kolorów

  Znakomity wyświetlacz TFT wyświetla ponad 65 tysięcy kolorów w wysokim kontraście i jasności oraz charakteryzuje się niezwykle małym rozmiarem plamki, co gwarantuje wyraziste, żywe kolory przy wyświetlaniu grafiki i zdjęć.

 • 32-tonowe melodie polifoniczne

  32 tony dostępne w melodiach polifonicznych mogą być odtwarzane jednocześnie, co daje bardziej naturalny i realistyczny efekt. Dzwonki polifoniczne mogą brzmieć jak mała orkiestra z różnymi instrumentami, zapewniając wyjątkowe efekty dźwiękowe.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu