1
Telefony komórkowe i tablety

Smartfon

  Smartfon

  Rozmawiaj w dobrym stylu

  Philips S307 to nowy telefon zaprojektowany w wyjątkowej tonacji kolorystycznej pasującej do najmodniejszych stylów sezonu. Wyróżnij się z tłumu, dokonując właściwego wyboru. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rozmawiaj w dobrym stylu

 • Płynne działanie dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz

  Płynne działanie dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz

  Imponujący czterordzeniowy procesor 1,3 GHz zapewnia niezwykle płynną i wydajną pracę telefonu Philips. Smartfon z łatwością dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym użytkownikom oraz umożliwia komfortowe wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Strony internetowe ładują się w mgnieniu oka, a filmy i animacje odtwarzane są z maksymalną płynnością. Szybki procesor to również pełna obsługa wymagających gier i aplikacji.

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia żywy obraz o wspaniałych kolorach, a także wysoką czułość panelu dotykowego. Pojemnościowa matryca TFT WVGA 10,2 cm (4'') gwarantuje niezwykle krótki czas reakcji, umożliwiając m.in. bardzo wygodne przeglądanie zdjęć i stron internetowych oraz powiększanie i pomniejszanie ekranów lub aplikacji.

 • Ergonomiczny, kolorowy design jest równocześnie poręczny i modny

  Telefon komórkowy Philips cechuje się ergonomiczną konstrukcją, która zapewnia wygodę podczas trzymania urządzenia. Zachwycające kolory pasują do kształtu telefonu i natychmiast przyciągają wzrok. To deklaracja indywidualnego stylu zapewniająca poczucie wyjątkowości.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od rodzaju abonamentu wykupionego od operatora sieci.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Gniazdo karty pamięci microSD obsługuje karty microSD o pojemności do 32 GB. Karta microSD nie jest dołączona do zestawu.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu