1
Telefony komórkowe i tablety

Smartfon

  Smartfon

  Wyjątkowy, starannie dopracowany

  Wyznacznikiem prawdziwego stylu jest dbałość o detale. A każdy detal precyzyjnie dopracowanego smartfona Philips S308 — od niezwykle komfortowego, zakrzywionego pod kątem 63 stopni panelu tylnego po modny jasny kolor — wzbudza wyłącznie pozytywne emocje. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyjątkowy, starannie dopracowany

 • Wydajny dwurdzeniowy procesor 1 GHz

  Wydajny dwurdzeniowy procesor 1 GHz

  Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1 GHz smartfon Philips oferuje wysoki komfort użytkowania i płynność działania. Procesor pozwala na sprawne przełączanie pomiędzy aplikacjami i szybkie ładowanie stron internetowych oraz zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu i odpowiednią wydajność w przypadku większości gier.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia żywy obraz o wspaniałych kolorach, a także wysoką czułość panelu dotykowego. Pojemnościowa matryca TFT WVGA 10,2 cm (4'') gwarantuje niezwykle krótki czas reakcji, umożliwiając m.in. bardzo wygodne przeglądanie zdjęć i stron internetowych oraz powiększanie i pomniejszanie ekranów lub aplikacji.

 • Aparat fotograficzny 5 megapikseli

  Aparat fotograficzny 5 megapikseli

  Wbudowany w smartfona aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli pozwala uchwycić najważniejsze chwile w odpowiedniej jakości i ostrości.

 • Android 4.2

  Android 4.2

  Smartfon Philips z systemem operacyjnym Android to otwarta platforma mobilna pozwalająca na łatwą personalizację oraz korzystanie z szerokiej gamy inteligentnych funkcji i aplikacji. Ten poręczny smartfon to kieszonkowy komputer, konsola do gier i telefon w jednym.

 • Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Smartfon Philips obsługuje 2 karty SIM pracujące w trybach WCDMA i GSM, co pozwala na korzystanie jednocześnie z obu kart. Dzięki temu możesz w zależności od sytuacji wykorzystywać zasięg dwóch sieci komórkowych — w tym samym czasie i za pomocą jednego urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu