1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz DVD/SACD

  Odtwarzacz DVD/SACD

  Oglądaj, słuchaj, odtwarzaj dosłownie wszystko

  Zaimponuje Ci odtwarzacz Philips DVD/SACD. Zapewnia on wielokanałowe odtwarzanie płyt Super Audio CD i dźwięk przestrzenny w czasie oglądania filmów. Otoczy Cię świat rozrywki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądaj, słuchaj, odtwarzaj dosłownie wszystko

 • Sygnał RGB na złączu Scart zapewnia uzyskanie wysokiej jakości obrazu

  Sygnał RGB na złączu Scart zapewnia uzyskanie wysokiej jakości obrazu

  Sygnał RGB na złączu Scart to łatwe połączenie przewodowe zapewniające wysokiej jakości wyjściowy sygnał wideo.

 • Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Dzięki próbkowaniu z częstotliwością 192 kHz uzyskuje się idealny obraz oryginalnych charakterystyk dźwiękowych. Dzięki próbkowaniu i 24-bitowej rozdzielczości można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Wbudowane dekodery Dolby Digital i DTS

  Wbudowane dekodery Dolby Digital i DTS

  Wbudowany dekoder Dolby Digital eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznego dekodera, przetwarzając sześć kanałów informacji dźwiękowych, aby zapewnić odczucie dźwięku przestrzennego i zdumiewająco naturalne odczucie atmosfery i dynamicznego realizmu.

 • PAL i NTSC z Progressive Scan oferuje obraz ostry jak brzytwa

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywana naraz. W ten sposób powstaje niemigoczący obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu oglądanie staje się prawdziwą przyjemnością.

 • Przetwarzanie wideo 12-bitowe/108 MHz zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości

  Zwiększanie próbkowania wideo to technologia zmniejszająca zniekształcenia i znacznie polepszająca jakość obrazu. Jest to technologia, dzięki której można zwiększyć próbkowanie standardowego sygnału wideo o częstotliwości 13,5 MHz nawet do 8 razy.

 • Wielokanałowy format SACD (Super Audio CD) – pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format SACD można nazwać kolejnym krokiem w ewolucji formatów muzycznych. Umożliwia on niezwykle wysoką jakość reprodukcji sygnału dźwiękowego, a dzięki wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w systemie 5.1 i pełnej zgodności z formatem CD tak wprzód, jak i wstecz, format ten zapewnia niezwykłą jakość brzmienia i bardzo przyjemne wrażenia słuchowe.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Muzyka: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW i Windows Media™ Audio

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Picture CD (JPEG) z odtwarzaniem muzyki (MP3)

  Picture CD to płyta CD-R lub CD-RW, na której można zapisać muzykę w formacie MP3 i cyfrowe obrazy. Po włożeniu płyty Picture CD do odtwarzacza DVD wyświetlane jest menu przedstawiające zapisane na niej pliki w formacie JPEG i/lub MP3. Wystarczy wybrać obrazy i muzykę i nacisnąć przycisk Play lub OK. Tym samym można oglądać obrazy i jednocześnie słuchać muzyki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu