1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz DVD/SACD

  Odtwarzacz DVD/SACD

  Zanurz się w świecie filmu i muzyki

  Potrzebujesz odtwarzacza oferującego wielokanałowy dźwięk przestrzenny w filmach i muzyce? Zatem odtwarzacz DVD/SCAD firmy Philips jest właśnie dla Ciebie! Daj się zaskoczyć i zanurz się w świecie filmów i muzyki we własnym domu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zanurz się w świecie filmu i muzyki

Wielokanałowy format SACD

 • Wielokanałowy format SACD (Super Audio CD) – pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format SACD można nazwać kolejnym krokiem w ewolucji formatów muzycznych. Umożliwia on niezwykle wysoką jakość reprodukcji sygnału dźwiękowego, a dzięki wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w systemie 5.1 i pełnej zgodności z formatem CD tak wprzód, jak i wstecz, format ten zapewnia niezwykłą jakość brzmienia i bardzo przyjemne wrażenia słuchowe.

 • Pełny dźwięk przestrzenny DTS 5.1 Dolby Digital Pro Logic II

  Wbudowany dekoder DTS i Dolby Digital eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznego dekodera, przetwarzając sześć kanałów informacji dźwiękowych, aby zapewnić odczucie dźwięku przestrzennego i zdumiewająco naturalne odczucie atmosfery i dynamicznego realizmu. System Dolby Pro Logic II zapewnia przetwarzanie pięciu kanałów dźwięku przestrzennego z dowolnego źródła dźwięku stereofonicznego.

 • PAL i NTSC z Progressive Scan oferuje obraz ostry jak brzytwa

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywana naraz. W ten sposób powstaje niemigoczący obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu oglądanie staje się prawdziwą przyjemnością.

 • Przetwarzanie wideo 12-bitowe/108 MHz zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości

  Zwiększanie próbkowania wideo to technologia zmniejszająca zniekształcenia i znacznie polepszająca jakość obrazu. Jest to technologia, dzięki której można zwiększyć próbkowanie standardowego sygnału wideo o częstotliwości 13,5 MHz nawet do 8 razy.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Muzyka: SACD, CD, MP3-CD, CD-R i CD-RW

  Obsługa wielu formatów oznacza, że można odtwarzać płyty w prawie wszystkich formatach, co pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania, nie przejmując się zgodnością.

 • Picture CD (JPEG) z odtwarzaniem muzyki (MP3)

  Picture CD to płyta CD-R lub CD-RW, na której można zapisać muzykę w formacie MP3 i cyfrowe obrazy. Po włożeniu płyty Picture CD do odtwarzacza DVD wyświetlane jest menu przedstawiające zapisane na niej pliki w formacie JPEG i/lub MP3. Wystarczy wybrać obrazy i muzykę i nacisnąć przycisk Play lub OK. Tym samym można oglądać obrazy i jednocześnie słuchać muzyki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu