1
Zestaw kina domowego

Fidelio

Philips Fidelio Immersive Sound

Zestaw kina domowego 5.1

  Philips Fidelio Immersive Sound

  Zestaw kina domowego 5.1

  Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

  Wrażenia jak w kinie, niezależnie od tego, w którym miejscu pokoju się znajdujesz. W głośnikach zestawu kina domowego HTB9550D firmy Philips przetworniki dźwięku są umiejscowione zarówno z przodu, jak i po bokach, dzięki czemu dźwięk wypełnia równomiernie całe pomieszczenie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Immersive Sound Zestaw kina domowego 5.1

Blu-ray 3D HTB9550D/12 Znajdź podobne produkty

Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

Fascynacja Dźwiękiem

 • Dźwięk przestrzenny wypełniający całe pomieszczenie

  Dźwięk przestrzenny wypełniający całe pomieszczenie

  Kino domowe z technologią 360Sound, całkowicie różniące się od konwencjonalnego zestawu kina domowego 5.1, zostało wyjątkowo zaprojektowane z trzema przetwornikami w każdym głośniku satelitarnym — jednym przednim i dwoma bocznymi kątowymi, których celem jest wytworzenie dźwięku przestrzennego. Oprócz technologii dipoli firma Philips wykorzystuje specjalnie opracowany algorytm zapewniający jeszcze większą poprawę efektu dźwięku przestrzennego. Wbudowane dodatkowe komponenty akustyczne, takie jak głośniki wysokotonowe z miękką kopułką, neodymowe magnesy oraz wzmacniacze cyfrowe klasy „D” sprawiają, że kino domowe 360Sound zapewnia wyjątkowy dźwięk z każdego miejsca, stwarzając wrażenie przebywania na sali kinowej.

 • CinemaPerfect HD zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze filmy

  CinemaPerfect HD zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze filmy

  Technologia CinemaPerfect HD firmy Philips zapewnia nowy standard odtwarzania filmów wideo. Ta inteligentna technologia zmniejsza zakłócenia i wyostrza obraz, zapewniając niespotykaną wcześniej jakość wideo. Funkcja redukcji zakłóceń i funkcja skalowania zmniejsza zakłócenia wytwarzane podczas kompresji filmu do formatu MPEG. Dzięki ulepszonemu przetwarzaniu kolorów wyświetlany obraz jest ostry i głęboki.

 • Natychmiastowa konwersja z formatu 2D do 3D zapewniająca ekscytujące wrażenia

  Natychmiastowa konwersja z formatu 2D do 3D zapewniająca ekscytujące wrażenia

  Oglądaj swoją kolekcję filmów 2D w formacie 3D w swoim domu. Natychmiastowa konwersja 3D wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię do analizy materiałów wideo 2D, rozróżniając obiekty na te położone na pierwszym planie i te znajdujące się w tle. Ten szczegół umożliwia stworzenie mapy głębi, która pozwala przekształcić zwykłe filmowe formaty 2D, w ekscytujący format 3D. Wystarczy dodać do tego zgodny telewizor 3D, a pełny standard HD 3D będzie na wyciągnięcie ręki.

 • Opcja bezprzewodowych głośników tylnych zapewnia estetyczne umieszczenie

  Opcja bezprzewodowych głośników tylnych zapewnia estetyczne umieszczenie

  Zalety tylnych głośników bezprzewodowych to elastyczność i mobilność w ich rozstawieniu. Skonstruowane przy użyciu technologii niepowodującej zakłóceń głośniki bezprzewodowe zapewniają pełny dźwięk przestrzenny bez szpecących połączeń kablowych.

 • Radio internetowe umożliwia słuchanie stacji radiowych z całego świata

  Radio internetowe umożliwia słuchanie stacji radiowych z całego świata

  Internetowe stacje radiowe nadają swoje audycje za pośrednictwem Internetu. Niektóre internetowe stacje radiowe stanowią część naziemnych lub sieciowych stacji radiowych, a inne są wyłącznie niezależnymi stacjami internetowymi, transmitującymi swoje programy wyłącznie w Internecie. Dzięki internetowym stacjom radiowym można cieszyć się dostępem do stacji radiowych online w dowolnym miejscu na świecie, słuchać różnych gatunków muzyki, uzyskiwać informacje, słuchać wiadomości sportowych oraz programów rozrywkowych lub niszowych stacji radiowych.

 • Automatyczna kalibracja umożliwia synchronizację głośników w celu uzyskania doskonałej akustyki

  Automatyczna kalibracja umożliwia synchronizację głośników w celu uzyskania doskonałej akustyki

  Dostosowanie dźwięku w zestawie kina domowego Philips trwa tylko chwilę. Po naciśnięciu przycisku na pilocie zostaje uruchomiony inteligentny konfigurator dźwięku, który wyemituje sygnały testowe do głośników. Te sygnały są analizowane przez automatycznie kalibrowany mikrofon. Dokonywane są konieczne korekty wynikające z odległości między głośnikami a pozycjami odsłuchu czy głośności i opóźnienia przenoszenia sygnałów audio z każdego głośnika. Dźwięk jest ulepszany i optymalizowany w 60 sekund.

 • W zestawie podstawka dokująca zapewniająca wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  W zestawie podstawka dokująca zapewniająca wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  Skorzystaj ze stacji dokującej do odtwarzacza iPod i telefonu iPhone i słuchaj muzyki przez zestaw kina domowego.

 • Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

 • Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi wystarczy podłączyć zestaw kina domowego bezpośrednio do sieci domowej, aby cieszyć się z bogatej oferty popularnych usług internetowych. Możesz korzystać z najlepszych stron internetowych, oferujących filmy, zdjęcia, serwisy informacyjno-rozrywkowe oraz inne treści, dopasowanych do ekranu Twojego telewizora.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu