1
Zestaw kina domowego

Zestaw kina domowego DVD

  Zestaw kina domowego DVD

  Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny

  Zestaw HTS6600 z funkcją Ambisound generuje otaczający, wielokanałowy dźwięk przestrzenny w każdym rodzaju pomieszczenia — i przy użyciu tylko dwóch głośników. Łatwy w instalacji, montowany na ścianie zestaw o doskonałym brzmieniu i obrazie będzie ozdobą każdego mieszkania.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny

z Ambisound

 • Ambisound zapewnia dźwięk przestrzenny z mniejszej liczby głośników

  Ambisound zapewnia dźwięk przestrzenny z mniejszej liczby głośników

  Technologia Ambisound umożliwia uzyskanie prawdziwie otaczającego, przestrzennego dźwięku wielokanałowego przy użyciu mniejszej liczby głośników. Pięć głośników wraz z subwooferem pozwala cieszyć się dźwiękiem przestrzennym, nie ograniczając Cię do pozycji siedzącej oraz bez względu na kształt i rozmiar pomieszczenia odsłuchu. Dzięki wykorzystaniu zjawisk psychoakustycznych, przetwarzaniu matrycowemu i ustawieniu przetworników pod odpowiednim kątem technologia Ambisound dostarcza pełne brzmienie z mniejszej liczby głośników. Te cechy pozwalają także ograniczyć bałagan związany z licznymi przewodami i głośnikami.

 • System Smart Surround optymalizuje ustawienia dźwięku przestrzennego

  System Smart Surround optymalizuje ustawienia dźwięku przestrzennego

  Ciesz się najlepszym możliwym dźwiękiem bez potrzeby każdorazowej zmiany ustawień po zmianie płyty lub przełączeniu pomiędzy filmem i muzyką. W przeciwieństwie do standardowych systemów 5.1, wykorzystujących domyślne ustawienia dźwięku przestrzennego, system Smart Surround automatycznie zmienia ustawienia dźwięku przestrzennego w celu dostosowania muzyki zapisanej w standardzie stereo lub filmu z wielokanałowym dźwiękiem.

 • System DoubleBASS zapewnia wzbogacone i głębokie brzmienie basów

  System DoubleBASS zapewnia wzbogacone i głębokie brzmienie basów

  Dzięki systemowi DoubleBASS usłyszysz w niewielkich głośnikach niskotonowych nawet najgłębsze basy. System ten przechwytuje dźwięki o niskiej częstotliwości i odtwarza je w paśmie słyszalnym subwoofera, zapewniając potężniejszy i stylowy dźwięk oraz gwarantując słuchaczowi pełne, niezrównane wrażenia słuchowe.

 • HDMI 1080i - powiększanie rozmiaru obrazu wys. rozdz.

  HDMI 1080i - powiększanie rozmiaru obrazu wys. rozdz.

  Skrót HDMI oznacza interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI (Digital Video Interface).

 • Wejście liniowe MP3 - muzyka z odtwarzaczy przenośnych

  Wejście liniowe MP3 - muzyka z odtwarzaczy przenośnych

  Wejście liniowe MP3 wykorzystuje technologię Plug and Play umożliwiającą odtwarzanie plików MP3 za pomocą zestawu kina domowego dzięki podłączeniu przenośnego odtwarzacza do wbudowanego gniazda słuchawek. Teraz możesz odtwarzać ulubioną muzykę z przenośnego odtwarzacza MP3 z rewelacyjną jakością dźwięku zestawu kina domowego firmy Philips.

 • Wyrafinowane wzornictwo pasujące do każdego płaskiego telewizora

  Wyrafinowane wzornictwo pasujące do każdego płaskiego telewizora

  Nowoczesna technologia w eleganckiej obudowie w połączeniu z wyrafinowaną stylistyką — ten zestaw kina domowego stanowi wysmakowane dopełnienie wystroju wnętrza każdego salonu. Elegancka konstrukcja i wykończenie dopasowane do płaskiego telewizora Philips sprawia, że to urządzenie idealnie wtapia się w stylistykę wnętrza.

 • Pionowe głośniki - montaż ścienny obok płaskiego telewizora

  Pionowe głośniki - montaż ścienny obok płaskiego telewizora
 • Szybka, łatwa i bezproblemowa konfiguracja

  Szybka, łatwa i bezproblemowa konfiguracja
 • Złącze USB umożliwia korzystanie ze zdjęć i muzyki bezpośrednio z pamięci flash USB

  Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips. Zdjęcia i muzyka będą odtwarzane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu