1

Zestaw kina domowego DVD/SACD

  -{discount-percentage}%

  Zestaw kina domowego DVD/SACD

  LX8500W/01

  Zanurz się w świecie filmu i muzyki

  Potrzeba harmonii i równowagi. Konstrukcja o znakomitej jakości wykonana z dbałością o szczegóły. Czystość dźwięku i obrazu umożliwia niesamowite przeżycia...

  LX8500W/01

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zanurz się w świecie filmu i muzyki

Potrzeba harmonii i równowagi. Konstrukcja o znakomitej jakości wykonana z dbałością o szczegóły. Czystość dźwięku i obrazu umożliwia niesamowite przeżycia...

LX8500W/01

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Zanurz się w świecie filmu i muzyki

Wielokanałowe audio

 • Neodymowe, wstęgowe głośniki wysokotonowe oferują krystalicznie czysty dźwięk

  Neodymowe, wstęgowe głośniki wysokotonowe oferują krystalicznie czysty dźwięk

  Ciesz się niezrównanym, naturalnym, kryształowo czystym dźwiękiem dzięki wielokierunkowemu wstęgowemu głośnikowi wysokotonowemu, wykonanemu z neodymu. Kolumny dipolowe emitują wysokie częstotliwości w promieniu 360 stopni, dzięki czemu uzyskuje się „otwarte” spektrum dźwięku zapewniające krystalicznie czyste dźwięki przy najwyższych częstotliwościach. Pogłębia to jeszcze bardziej wrażenie przestrzeni w systemach wielokanałowych i jest szczególnie słyszalne podczas odtwarzania dźwięku Super Audio CD, którego jakość jest rewelacyjna.

 • Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Zalety tylnych głośników bezprzewodowych to elastyczność i mobilność w ich rozstawieniu. Skonstruowane przy użyciu technologii niepowodującej zakłóceń głośniki bezprzewodowe zapewniają pełny dźwięk przestrzenny bez szpecących połączeń kablowych.

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • Wielokanałowy format SACD (Super Audio CD) – pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format SACD można nazwać kolejnym krokiem w ewolucji formatów muzycznych. Umożliwia on niezwykle wysoką jakość reprodukcji sygnału dźwiękowego, a dzięki wielokanałowemu dźwiękowi przestrzennemu w systemie 5.1 i pełnej zgodności z formatem CD tak wprzód, jak i wstecz, format ten zapewnia niezwykłą jakość brzmienia i bardzo przyjemne wrażenia słuchowe.

 • Zwiększenie częstotliwości próbkowania to doskonała jakość dźwięku CD

  Zwiększenie próbkowania CD to zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku, która w inteligentny sposób ulepsza dźwięk ze standardowych płyt CD, zwiększając rozdzielczość czasową i częstotliwość próbkowania. Pozwala to wzbogacić doznania dźwiękowe.

 • 4-krotne zwiększenie próbkowania wideo to poprawa jakości obrazu

  Zwiększanie próbkowania wideo to technologia, która zmniejsza zakłócenia i radykalnie podnosi jakość obrazu. Podwyższenie częstotliwości przetwarzania sygnału wideo do 54 MHz, a nawet 108 MHz jest efektem konwersji sygnału wideo na format 08:08:08* (54 MHz) lub 16:16:16 (108 MHz), którego pasmo rozdzielczości poziomej jest 4- lub 8-krotnie szersze niż standardowego formatu DVD. Proces ten zdecydowanie ogranicza występujące w kompresji MPEG zjawisko „moskitiery”, pozwalając uzyskać obraz czysty i bez zakłóceń.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Muzyka: SACD, CD, MP3-CD, CD-R i CD-RW

  Obsługa wielu formatów oznacza, że można odtwarzać płyty w prawie wszystkich formatach, co pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania, nie przejmując się zgodnością.

 • Picture CD (JPEG) z odtwarzaniem muzyki (MP3)

  Picture CD to płyta CD-R lub CD-RW, na której można zapisać muzykę w formacie MP3 i cyfrowe obrazy. Po włożeniu płyty Picture CD do odtwarzacza DVD wyświetlane jest menu przedstawiające zapisane na niej pliki w formacie JPEG i/lub MP3. Wystarczy wybrać obrazy i muzykę i nacisnąć przycisk Play lub OK. Tym samym można oglądać obrazy i jednocześnie słuchać muzyki.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu