1
Projektory

PicoPix

Projektor kieszonkowy

  DLP

  PicoPix

  Projektor kieszonkowy

  Wyświetl swoje życie

  Ten niewielki, lekki projektor kieszonkowy zapewnia łatwy dostęp do materiałów cyfrowych dzięki możliwości podłączenia rozmaitych gadżetów, karty SD czy pamięci USB. Dodatkowo zintegrowany odtwarzacz multimedialny sprawia, że projektor PicoPix może działać niezależnie od innych urządzeń przenośnych. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PicoPix Projektor kieszonkowy

80 lumenów, z odtwarzaczem MP4 PPX2480/EU Znajdź podobne produkty

Wyświetl swoje życie

 • Wyświetlanie obrazów i filmów na ekranie o przekątnej nawet 305 cm (120")

  Ciesz się największym przenośnym ekranem umożliwiającym wyświetlanie materiałów multimedialnych w dowolnym miejscu. Projektor kieszonkowy PicoPix to prawdziwe przenośne kino, które można wszędzie zabrać ze sobą.

 • Odtwarzanie filmów bezpośrednio z kary SD lub pamięci USB

  Zintegrowany odtwarzacz MP4 obsługuje wszystkie popularne formaty audio i wideo. Dzięki temu projektor kieszonkowy PicoPix to jedyne w swoim rodzaju urządzenie odtwarzające materiały zapisane w pamięci wewnętrznej 2 GB lub w pamięci USB, a także na różnego rodzaju kartach pamięci.

 • Akumulator wewnętrzny gwarantujący nawet do 2 godzin odtwarzania

  Projektor kieszonkowy PicoPix jest wyposażony w niewielki wbudowany akumulator umożliwiający długie odtwarzanie. Jedno naładowanie wystarcza nawet na 2 godziny ciągłego oglądania filmów lub zdjęć oraz słuchania muzyki. To sprawia, że projektor PicoPix warto mieć zawsze przy sobie.

 • Technologia LED zapewnia wspaniałe kolory i wysoki kontrast

  Twoje zdjęcia i filmy zasługują na to, aby pokazywać je innym w najlepszej jakości. Właśnie dlatego w projektorze kieszonkowym PicoPix wykorzystano wysokiej klasy technologię LED — dzięki niej wyświetlane zdjęcia i filmy cechują się wspaniałymi kolorami i zachwycającym kontrastem.

 • Wbudowany głośnik wysokiej klasy zapewniający doskonały dźwięk

  Ciesz się muzyką i filmami z dźwiękiem wysokiej jakości. Wbudowany głośnik wysokiej klasy o mocy 1 W oferuje wspaniałe wrażenia akustyczne i wygodną funkcję precyzyjnej regulacji głośności.

 • Różne złącza dla wszystkich popularnych urządzeń

  Projektor kieszonkowy PicoPix oferuje dużą liczbę złączy umożliwiających podłączanie rozmaitych urządzeń. USB, HDMI, VGA, złącza komponentowe i kompozytowe, gniazdo kart SD/SDHC i wyjście audio 3,5 mm — wszystko jest do Twojej dyspozycji. Korzystaj z nieograniczonego dostępu do rozrywki!

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu