1
Odtwarzacze multimedialne

Przenośny telewizor

  Przenośny telewizor

  Ciesz się przenośnym telewizorem hybrydowym!

  Ten przenośny telewizor pozwoli Ci cieszyć się zaletami telewizji cyfrowej, elektronicznym przewodnikiem telewizyjnym i cyfrową jakością obrazu. W między czasie można oglądać zdjęcia, filmy w formacie DivX oraz słuchać muzyki w formatach MP3/WMA dzięki wbudowanemu złączu USB oraz gniazdu na karty SD. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenośny telewizor

Panor. wyśw. LCD 25, 9 cm/10, 2" PVD1079/12 Znajdź podobne produkty

Ciesz się przenośnym telewizorem hybrydowym!

Z gniazdem USB 2.0 i gniazdami kart SD do odtwarzania plików cyfrowych

 • Obsługa DVB-T dla ogólnodostępnych cyfrowych kanałów telewizyjnych i radiowych

  Obsługa DVB-T dla ogólnodostępnych cyfrowych kanałów telewizyjnych i radiowych

  Odkryj nowe formy rozrywki i ciesz się programami z kanałów cyfrowych — za darmo. Dzięki obsłudze sygnału cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) można odbierać niekodowane cyfrowe programy telewizyjne i radiowe z całej Europy. Sygnał jest utrzymywany w postaci cyfrowej, bez żadnych pośrednich etapów analogowych, dzięki czemu zachowana zostaje najwyższa jakość.

 • Ciesz się 3-godzinnym odtwarzaniem z użyciem wbudowanego akumulatora*

  Ciesz się 3-godzinnym odtwarzaniem z użyciem wbudowanego akumulatora*

  Odtwarzacz firmy Philips wyposażony jest w niewielki, wbudowany akumulator, zapewniający dłuższe odtwarzanie. Zapewnia do 3 godzin ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Po prostu podłącz przewód zasilający, aby naładować odtwarzacz – to takie proste!

 • Złącze USB 2.0 i gniazdo kart pamięci SD

  Złącze USB 2.0 i gniazdo kart pamięci SD

  Ciesz się szybkością i wygodą, jakie daje większy przesył zdjęć, filmów i plików MP3 za pośrednictwem złącza USB 2.0. Gniazdo kart pamięci SD wbudowane w odtwarzaczu firmy Philips pozwala przechowywać jeszcze więcej materiałów multimedialnych na kartach SD.

 • Odtwarzaj muzykę w formatach MP3 i WMA

  Odtwarzaj muzykę w formatach MP3 i WMA
 • Ekran Zero Bright Dot™ zapewnia optymalną jakość wyświetlanego obrazu

  Teraz możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem bez przeszkadzających pustych miejsc na ekranie LCD. W wyświetlaczach LCD często występują defekty zwane przez fachowców „jasnymi pikselami”. Niegdyś uważano, iż występowanie pewnej liczby takich jasnych pikseli na wyświetlaczach LCD jest nieuniknione w ich masowej produkcji. Jednak dzięki surowym procedurom kontroli jakości zastosowanym przy produkcji przenośnych odtwarzaczy DVD, Philips zdołał wyeliminować ten defekt. Nasze przenośne odtwarzacze DVD są wyposażone w technologię Zero Bright Dot™, która gwarantuje optymalną jakość wyświetlanego obrazu.

 • Odtwarzaj filmy w formacie DivX® oraz MPEG4

  Obsługa formatu DivX umożliwia odtwarzanie filmów, zapisanych w tym standardzie, w zaciszu własnego salonu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na płytach CD-R/RW, DVD-video lub kartach pamięci. Płyty CD z filmami w formacie DivX można odtwarzać w niektórych odtwarzaczach i nagrywarkach DVD oraz zestawach kina domowego.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu