1
Piloty zdalnego sterowania

Pronto

Panel sterowania kina domowego

  USB

  Pronto

  Panel sterowania kina domowego

  Doskonała czytelność i wszechstronność

  Panel sterowania Pronto zastąpi Tobie stos zalegających na stole pilotów! Ten stylowy, programowalny panel umożliwia współpracę z urządzeniami audio/wideo niemal wszystkich marek. Nowy, jasny wyświetlacz monochromatyczny zapewnia bezproblemowy odczyt.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Doskonała czytelność i wszechstronność

 • Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Dzięki zastosowaniu makr wydawanie wielu poleceń odbywa się za pomocą jednego przycisku. Makro takie łączy kilka zaprogramowanych poleceń z pojedynczym przyciskiem. Wystarczy zatem nacisnąć przycisk, aby wykonać kilka funkcji.

 • Obszerna baza danych kodów podczerwieni dla większości urządzeń i marek

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Wystarczy wybrać z bazy danych zestaw kodów podczerwieni odpowiedni dla urządzenia, które ma być obsługiwane, aby móc sterować praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio/wideo — niezależnie od marki i modelu.

 • Pilot uczy się kodu podczerwieni dowolnego innego pilota

  Funkcjonalność uczenia oznacza proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota.

 • Sygnał o częstotliwości radiowej przechodzi przez ściany

  Technologia radiowa umożliwiająca sterowanie urządzeniami nieznajdującymi się w zasięgu wzroku, np. przez ściany lub inne przeszkody. W pilotach wykorzystuje się dwa typy częstotliwości radiowej: sygnał radiowy zamieniany na sygnał składowy i sygnał radiowy zamieniany na podczerwień.

 • Zwiększona funkcjonalność dzięki przyszłym aktualizacjom oprogramowania

  Aby urządzenie pozostało nowoczesne i było coraz bardziej funkcjonalne, możesz pobrać nowe oprogramowanie, które będzie w przyszłości udostępnione. Podłącz urządzenie do Internetu, bezpośrednio lub poprzez komputer PC, i uruchom program narzędziowy do aktualizacji.

 • Czytelny wyświetlacz monochromatyczny o wysokim kontraście

  Monochromatyczny wyświetlacz o wysokim kontraście wykorzystuje technologię wzmacniającą siłę światła i kontrast. Zamiast tradycyjnej maski podświetlanej od tyłu użyto diod LED wytwarzających więcej światła. Kontrast jest zwiększany dzięki zastosowania podświetlenia światłem białym zamiast zielonego. Uzyskuje się w ten sposób większą czytelność ekranu.

 • Oprogramowanie komputerowe do tworzenia własnego interfejsu użytkownika

  Zestaw zawiera oprogramowanie PC umożliwiające dostosowywanie interfejsu użytkownika pilota, np. tworzenie własnych ekranów i definiowanie wyglądu. Po zainstalowaniu oprogramowania i stworzeniu własnego interfejsu użytkownika, oprogramowanie należy pobrać do pilota za pomocą złącza RS232, portu USB lub bezprzewodowo.

 • Ekran LCD z podświetleniem zwiększa wygodę użytkowania w ciemności.

  Podświetlanie to właściwość polegająca na tym, że ekran LCD lub klawiatura świeci się i można jej używać w ciemności. Najczęściej stosowane typy podświetlania to diody LED i podświetlenie elektroluminescencyjne (EL). Diody LED podświetlają bardzo jasno, chociaż nieregularnie, na żółto lub zielono, podczas gdy panel z podświetleniem EL ma delikatną niebieską, białą lub zieloną poświatę.

 • Podczas wymiany baterii ustawienia i kody są zachowywane

  Wszystkie ustawienia oraz zapamiętane kody są przechowywane w pamięci trwałej, która nie wymaga zasilania, aby funkcjonować oraz przechowywać kody i ustawienia.

 • Czujnik reaguje na oświetlenie otoczenia i odpowiednio reguluje podświetlenie

  Czujnik światła automatycznie włącza podświetlenie, gdy oświetlenie otoczenia osiągnie określony poziom.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu