1

Podgrzewacz typu 3 w 1

  -{discount-percentage}%

  Podgrzewacz typu 3 w 1

  Świeżo i zdrowo

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Świeżo i zdrowo

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Świeżo i zdrowo

 • System regulacji temperatury

  Najnowsza technologia podgrzewania wykorzystuje element grzejny PTC oraz dwa czujniki, co zapewnia szybkie podgrzanie wody w naczyniu do odpowiedniej, bezpiecznej temperatury, która nie spowoduje poparzenia dziecka przez zbyt gorące jedzenie lub mleko.

 • Zawsze odpowiednia temperatura jedzenia dla dziecka

  Dzięki funkcji automatycznego wyłączania jedzenie nigdy nie jest za gorące, co pozwala uniknąć przypadkowego poparzenia dziecka.

 • Stopniowa regulacja temperatury

  Dzięki funkcji automatycznego wyłączania jedzenie nigdy nie jest za gorące, co pozwala uniknąć przypadkowego poparzenia dziecka.

 • Zabija wszystkie bakterie występujące w warunkach domowych przy użyciu wody z kranu

  Dezynfekcja butelek, smoczków i małych plastikowych zabawek pozwala chronić Twoje dziecko przed szkodliwymi bakteriami i zarazkami.

 • Sterylizacja maksymalnie 6 zwykłych butelek lub 4 butelek z szeroką szyjką

  Sterylizator jest wygodny w użyciu wtedy, gdy umożliwia dezynfekcję butelek w dogodnym dla Ciebie momencie. Wygoda to również możliwość wysterylizowania za jednym razem wszystkich butelek potrzebnych na cały dzień karmienia.

 • Bez konieczności stosowania środków chemicznych

  Myśl o pozostałościach środków chemicznych w jedzeniu dla dzieci to koszmar, dlatego sterylizacja odbywa się za pomocą bardzo gorącej pary.

 • Umożliwia sterylizację małych zabawek z plastiku

  Możliwość dezynfekcji małych zabawek z plastiku pozwala chronić dziecko przed szkodliwymi bakteriami i zarazkami, gdy ono bawi się i odkrywa świat.

 • Umożliwia zachowanie witamin

  Gotowanie na parze warzyw i owoców stanowi doskonały sposób na zachowanie w jedzeniu wszystkich zdrowych witamin, tak ważnych dla zdrowego rozwoju dzieci.

 • Rozmrażanie posiłków dla dziecka

  Możliwość wygodnego rozmrażania wcześniej przygotowanego jedzenia dla dziecka oznacza, że można podać dziecku zdrowy posiłek zawsze wtedy, gdy tego potrzebuje.

 • Szybkie podgrzewanie zawartości butelek i słoików do idealnej temperatury

  Ten podgrzewacz do butelek w trzy minuty podgrzewa zawartość butelek i słoików do odpowiedniej temperatury, aby głodne dziecko nie musiało długo czekać na posiłek. Dzięki nowoczesnej technice podgrzewania nie ma również obaw, że dziecko się poparzy.

 • Gotowanie na parze wszystkich rodzajów owoców i warzyw

  Gdy dziecko przyjmuje już pokarmy stałe, można gotować na parze zdrowe warzywa i owoce, zachowując w nich witaminy i składniki odżywcze.

 • Pasuje do wszystkich typów butelek i słoików

  Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do niego butelki i słoiki o różnych rozmiarach i kształtach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu