1
Audio i wideo

Prestigo

Uniwersalny pilot

  Prestigo

  Uniwersalny pilot

  Twoje ulubione kanały w zasięgu ręki

  Poruszaj się po ulubionych kanałach za pomocą naszego kolorowego pilota z ikonami! Połączenie technologii z wygodą sprawia, że pilot Prestigo SRU8015 zapewnia idealną równowagę między sterowaniem przyciskami i sterowaniem przy użyciu menu ekranowego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Twoje ulubione kanały w zasięgu ręki

 • Pozwala sterować 15 z 25 urządzeń

  Pilot umożliwia wygodne sterowanie 15 urządzeniami audio-wideo dostępnymi w domu. Dzięki wbudowanej bazie kodów podczerwieni można go łatwo zaprogramować do sterowania prawie wszystkimi urządzeniami audio-wideo różnych marek. W ten sposób jeden pilot wystarcza, aby włączyć potrzebne w danej chwili urządzenie. Koniec z szukaniem właściwego pilota po całym domu!

 • Obszerna biblioteka ikon kanałów ułatwiających wybór

  Pilot zdalnego sterowania wyposażono w bibliotekę ikon kanałów stacji telewizyjnych z większości krajów. Po przypisaniu ikon do kanałów można, korzystając z informacji na wyświetlaczu LCD, „skakać” po kanałach przy użyciu ikon stacji telewizyjnych, zamiast przycisków na pilocie.

 • Obszerna baza danych kodów podczerwieni dla większości urządzeń i marek

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Wystarczy wybrać z bazy danych zestaw kodów podczerwieni odpowiedni dla urządzenia, które ma być obsługiwane, aby móc sterować praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio/wideo — niezależnie od marki i modelu.

 • Konfiguracja nie wymaga podręcznika obsługi

  W przeciwieństwie do innych pilotów zdalnego sterowania, które wymagają wprowadzenia 3-cyfrowego kodu w celu wykrycia marki i modelu, ten pilot zapewnia dokładne instrukcje instalacyjne niezależnie od marki.

 • Pilot uczy się kodu podczerwieni dowolnego innego pilota

  Funkcjonalność uczenia oznacza proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota.

 • Łatwe dodawanie i oznaczanie dodatkowych funkcji

  Ulepszony sposób dodawania i oznaczania funkcji usprawnia obsługę urządzenia. Dzięki niemu zawsze znajdziesz żądną funkcję!

 • Czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD 5,1 cm (2") o wysokiej rozdzielczości

  Dobrej jakości wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości (TFT 220 x 175 pikseli) umożliwia dobrą czytelność treści wyświetlanych na ekranie.

 • Czynności umożliwiające sterowanie wieloma urządzeniami za naciśnięciem jednego przycisku

  Zamiast obsługiwać poszczególne składniki oddzielnie, interfejs łączy najpopularniejsze zastosowania w czynności, takie jak „Oglądanie filmu” lub „Słuchanie muzyki z płyty CD”. Za pomocą opcji „Oglądanie filmu” można uruchomić odtwarzanie filmu za pomocą jednego przycisku, bez konieczności wybierania konkretnego urządzenia, np. odtwarzacza DVD, telewizora lub odbiornika multimedialnego. Po prostu włącz telewizor i wzmacniacz, wybierz odpowiednie wejście, a następnie włącz odtwarzacz DVD i uruchom odtwarzanie.

 • Kursor obrotowy zapewniający szybką nawigację w menu

  Kursor z kółkiem obrotowym pozwala poruszać się po ustawieniach i stronach urządzeń w obydwu kierunkach.

 • Ekran LCD z podświetleniem zwiększa wygodę użytkowania w ciemności.

  Podświetlanie to właściwość polegająca na tym, że ekran LCD lub klawiatura świeci się i można jej używać w ciemności. Najczęściej stosowane typy podświetlania to diody LED i podświetlenie elektroluminescencyjne (EL). Diody LED podświetlają bardzo jasno, chociaż nieregularnie, na żółto lub zielono, podczas gdy panel z podświetleniem EL ma delikatną niebieską, białą lub zieloną poświatę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu