1
Audio i wideo

Uniwersalny pilot

  Uniwersalny pilot

  Widzisz tylko potrzebne przyciski

  Wreszcie możesz odłożyć wszystkie piloty i zastąpić je jednym, pięknym urządzeniem. Model SRU9400 nie tylko obsługuje wszystkie funkcje starych pilotów, ale jest również łatwiejszy i wygodniejszy w obsłudze.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Widzisz tylko potrzebne przyciski

 • Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Dzięki zastosowaniu makr wydawanie wielu poleceń odbywa się za pomocą jednego przycisku. Makro takie łączy kilka zaprogramowanych poleceń z pojedynczym przyciskiem. Wystarczy zatem nacisnąć przycisk, aby wykonać kilka funkcji.

 • Pilot 5 w 1 do urządzeń audio/wideo

  Uniwersalny pilot umożliwia zaprogramowanie i sterowanie maksymalnie 5 urządzeniami niemal każdej marki. Zastosowana uniwersalna baza danych kodów podczerwieni umożliwia łatwą instalację telewizorów, magnetowidów, odtwarzaczy i nagrywarek DVD, odbiorników satelitarnych i cyfrowych odbiorników sygnału naziemnego, odbiorników telewizji kablowej, wzmacniaczy, zestawów kina domowego i amplitunerów.

 • Obszerna baza danych kodów podczerwieni dla większości urządzeń i marek

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Wystarczy wybrać z bazy danych zestaw kodów podczerwieni odpowiedni dla urządzenia, które ma być obsługiwane, aby móc sterować praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio/wideo — niezależnie od marki i modelu.

 • Wyświetlacz dotykowy wyświetla tylko potrzebne przyciski

  Na wyświetlaczu podzielonym na segmenty pojawiają się tylko te przyciski, które są konieczne do obsługi konkretnego urządzenia. Nie ma potrzeby szukać właściwych przycisków.

 • Ekran LCD z podświetleniem zwiększa wygodę użytkowania w ciemności.

  Podświetlanie to właściwość polegająca na tym, że ekran LCD lub klawiatura świeci się i można jej używać w ciemności. Najczęściej stosowane typy podświetlania to diody LED i podświetlenie elektroluminescencyjne (EL). Diody LED podświetlają bardzo jasno, chociaż nieregularnie, na żółto lub zielono, podczas gdy panel z podświetleniem EL ma delikatną niebieską, białą lub zieloną poświatę.

 • Gotowy do użycia ze sprzętem Philips

  Jeśli masz sprzęt Philips, nie musisz programować uniwersalnego pilota, ponieważ wszystkie klawisze są fabrycznie zaprogramowane na obsługę urządzeń Philips.

 • Automatycznie wykrywa markę urządzenia

  Aby zacząć korzystać z nowego pilota wystarczy automatycznie wykryć najbardziej odpowiedni kod dla używanego urządzenia.

 • Pilot uczy się kodu podczerwieni dowolnego innego pilota

  Funkcjonalność uczenia oznacza proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu