1
Pomoc online Philips

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Serwis i Naprawa  

Naprawa serwisowa

 

Czy Twój produkt Philips nie działa lub nie funkcjonuje tak jak powinien? Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc! Na tej stronie, znajdziesz pomoc jakiej potrzebujesz, wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy online . Jeżeli nie jesteś w stanie znaleźć rozwiązania swojego problemu w naszym poradniku, zalecamy zamówienie usługi naprawy lub wymiany w jednym z naszych Autoryzowanych Serwisów Philips. 

 

Zanim rozpoczniesz procedurę zgłoszenia usterki, upewnij się, że model seryjny Twojego urządzenia jest dostępny w naszej usłudze. 

Gdzie mogę znaleźć numer seryjny mojego urządzenia?

Masz również możliwość bezpośredniego kontaktu z jednym z naszych Autoryzowanych Serwisów Philips, także w przypadku napraw pogwarancyjnych.

Garantie-Logo

Philips gwarancja produktu

 

Dowiedz się więcej o tym, co obejmuje gwarancja, jej zasady, okres i warunki dotyczące twojego produktu.

Autoryzowane Punkty Serwisowe Philips on-line


Znajdź nabliższy Autoryzowany Punkt Serwisowy aby naprawić urządzenie. Wersja on-line pomoże Ci odnaleźć odpowiedni punkt oraz numer kontaktowy.

Mail Icon
Zamów subskrypcję biuletynu
Check Icon
Ekskluzywne promocje i kupony
Check Icon
Wprowadzanie nowych produktów
Check Icon
Wskazówki i porady
Mail Icon

Firma Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Zasady wysyłania biuletynu, w tym zasady przetwarzania danych w ramach biuletynu opisują „Zasadach Korzystania z Witryny” z witryny www.philips.pl dostępne pod adresem: Privacy Notice

Dziękujemy za zamówienie subskrypcji biuletynu!

Przepraszamy, nie udało się zamówić subskrypcji biuletynu. Spróbuj ponownie później.