Kawa

Zobacz
Siatka
Lista
Typ produktu
Automatyczne ekspresy do kawy Saeco
Funkcje
Regulowana temperatura kawy

Ten ekspres do kawy umożliwia dostosowanie temperatury kawy do swoich upodobań. Na przykład do ceramicznego kubka pochłaniającego ciepło można wlać kawą o wyższej temperaturze niż do cienkiej szklanki lub plastikowego kubka jednorazowego.

Możliwość wybrania mocy

Dzięki funkcji wyboru mocy kawy możesz przygotować zarówno małe, mocne espresso, jak i dużą filiżankę caffe lungo.

Komora parzenia Varipresso

Dzięki opatentowanej komorze parzenia VariPresso te automatyczne ekspresy do kawy umożliwiają przygotowanie niezrównanego wyboru napojów kawowych. Sekret tkwi w regulowanym ciśnieniu parzenia, które musi być wysokie do przygotowania intensywnego espresso o bogatym smaku lub niższe do zaparzenia większej, klasycznej kawy.

Thermospeed

Technologia Thermospeed powoduje błyskawiczne podgrzewanie obiegu kawy po włączeniu automatycznego ekspresu. Zapobiega również utracie ciepła, zapewniając idealną, gorącą kawę bez konieczności czekania — już od pierwszej filiżanki.

Młynek ceramiczny

Ceramiczne młynki w wielu aspektach przewyższają stosowane przez konkurencyjne marki młynki stalowe: zapewniają dokładne mielenie, wyjątkową trwałość i niezwykle ciche działanie, nie przegrzewając ziaren — nic nie zakłóca smaku

Kawa o zdalnym procesie parzenia

Ekspresem Saeco GranBaristo Avanti można sterować za pomocą urządzenia przenośnego. Możesz z łatwością spersonalizować każdą kawę lub uczynić ekspres swoim lokajem i zaproponować gościom zamówienie kawy za pośrednictwem tabletu.

Pasuje do filiżanek o różnej wielkości

Podnosząc lub obniżając kranik bądź tackę ociekową urządzenia, można je dostosować do rozmiaru ulubionej filiżanki do kawy lub kubka.

Zapamiętywanie ustawień osobistych

Ekspres umożliwia dostosowanie i zapisanie ilości kawy do zaparzenia.

Wstępne zaparzanie

Dzięki funkcji wstępnego zaparzania ziarna kawy są zwilżane przed rozpoczęciem procesu zaparzania, co powoduje równomierne uwalnianie aromatu.

Wskaźnik nagromadzenia kamienia

Ekspres sam przypomni Ci o konieczności usunięcia kamienia za pomocą specjalnego środka SENSEO® lub Saeco, co maksymalnie wydłuży okres eksploatacji urządzenia.

Części urządzenia można myć w zmywarce

Części urządzenia można myć w zmywarce, co zapewnia łatwość i wygodę czyszczenia.

Automatyczne wyłączanie

Ekspres przelewowy automatycznie się wyłącza w celu zaoszczędzenia energii.

Rozwiązania dotyczące mleka
Zintegrowany automatyczny pojemnik na mleko

Zintegrowany pojemnik na mleko można wygodnie przechowywać w lodówce. Zawsze jest gotowy do spienienia mleka, aby przygotować pyszne cappuccino i nie tylko.

Automatyczny spieniacz do mleka

Cappuccinatore to automatyczny spieniacz do mleka, który zapewnia higienę. Wystarczy zanurzyć rurkę w kartonie z mlekiem, a urządzenie automatycznie przygotuje dla Ciebie pyszny napój. Po przyrządzeniu napoju rurka jest płukana w ramach cyklu czyszczenia.

Klasyczny spieniacz do mleka

Dzięki klasycznemu spieniaczowi do mleka pannarello możesz ubić mleko na piankę dokładnie tak, jak lubisz. Zanurz pannarello w mleku, jednocześnie powoli mieszając mleko poprzez wykonywanie ruchów obrotowych. Ubijaj mleko na piankę tak długo, jak chcesz, aby spienić je mniej lub bardziej.

Napoje kawowe
Kawa, napoje mleczne

Wyszukaj ekspresy, w których można przygotować kawę z dodatkiem spienionego mleka, np. cappuccino.

Materiały i wykończenie
Stal szlachetna

Solidna obudowa ze stali szlachetnej chroni cały produkt, zapewniając wyjątkową trwałość i atrakcyjny wygląd

Plastik i stal szlachetna

Stylowe elementy ze stali szlachetnej estetycznie łączą się z wytrzymałymi materiałami syntetycznymi, co zapewnia harmonijne wzornictwo i łatwe czyszczenie urządzenia.

Czyszczenie i konserwacja
Automatyczne czyszczenie i usuwanie kamienia

Więcej czasu na ważne życiowe sprawy: urządzenie jest automatycznie płukane po włączeniu i wyłączeniu, a w razie potrzeby usuwany jest kamień; zadaniem użytkownika jest umieszczenie środka do usuwania kamienia w zbiorniku wody

Funkcja czyszczenia pojemnika na mleko

Więcej czasu na ważne życiowe sprawy: pojemnik na mleko czyści się sam po każdym użyciu.

Zgodność z filtrem AquaClean

Automatyczne ekspresy do kawy, z którymi można używać opatentowanego filtra wody AquaClean. Dzięki filtrowi AquaClean nie musisz usuwać kamienia z automatycznego ekspresu do kawy do momentu zaparzenia 5000 filiżanek (2 lata).

Automatyczne ekspresy do kawy Saeco

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też