Odkryj nasze ekspresy do kawy

Automatyczne ekspresy do kawy Saeco

 

Automatyczne ekspresy pozwalają cieszyć się kolejnymi filiżankami kawy ze świeżo zmielonych ziaren za naciśnięciem jednego przycisku — od espresso po cappuccino, latte czy macchiato ze świeżo spienionym mlekiem prosto ze zintegrowanego spieniacza do mleka. Ekspresy zapewniają również możliwość dostosowania kawy do indywidualnych upodobań na każdym etapie jej przygotowania.

Automatyczne ekspresy do kawy Philips

 

Nasze ekspresy do kawy „od ziaren do filiżanki” pozwalają uzyskać kawę przelewową lub espresso za jednym dotknięciem przycisku, natomiast zintegrowany spieniacz do mleka doskonale nadaje się do przyrządzania cappuccino czy latte macchiato — niezależnie od pory dnia i nocy.

Ręczne ekspresy do kawy Saeco 

 

W przypadku ręcznych ekspresów do kawy stosowana jest kawa mielona lub saszetki ze starannie odmierzoną ilością kawy. Wystarczy załadować kawę do kolby i zaparzyć espresso — niczym profesjonalny barista! Można również użyć spieniacza do mleka (pannarello), aby przygotować cappuccino czy latte macchiato.

Ekspresy z filtrem Philips

 

Przygotuj kawę przelewową w tradycyjny sposób, napełniając papierowy filtr kawą mieloną i zaparzając bez zbędnego wysiłku pełny dzbanek aromatycznej kawy, której smakiem możesz delektować się z rodziną i znajomymi.  

W czym możemy ci pomóc?

Poznaj nasze marki

Kliknij logo marki, aby dowiedzieć się więcej

Promocja "Twój osobisty barista"

 

Kup ekspres i odbierz zestaw na dobry początek!

 

Sprawdź

Saeco Premium Service

 

Ekskluzywny Program Obsługi Klientów VIP. Odkryjesz jak dbamy
o najlepszą kawę również w Twoim domu.