Kawa

Zobacz
Siatka
Lista
Typ produktu
Ekspresy przelewowe
Funkcje
Szklany dzbanek

Dzbanek Philips Aroma wykonano ze szkła z myślą o optymalnym zatrzymywaniu aromatu i smaku kawy przelewowej.

Dzbanek termiczny

Dzbanek termiczny ekspresu przelewowego sprawia, że kawa dłużej zachowuje ciepło i aromat bez konieczności używania podgrzewanej płyty pod dzbankiem, tak jak w przypadku ekspresów do kawy ze szklanymi dzbankami.

AromaSwirl

Wyjątkowa dysza ekspresu przelewowego miesza kawę spływającą do szklanego dzbanka, dzięki czemu aromat jest równomiernie rozprowadzany w całym naczyniu. Dzięki tej funkcji, która zapewnia stałą moc naparu i niezmiennie wspaniały smak, nie musisz już martwić się o to, że kawa w ostatniej filiżance będzie za słaba lub że nie dorówna smakiem kawie z pierwszej filiżanki.

Przełącznik intensywności

Opatentowany przełącznik intensywności pozwala ustawić sposób przepływu wody przez kawę: ustawienie szerokiego przepływu daje delikatny, łagodny smak, a ustawienie skoncentrowanego przepływu zapewnia mocny, intensywny smak.

Możliwość wybrania mocy

Dzięki funkcji wyboru mocy kawy możesz przygotować zarówno małe, mocne espresso, jak i dużą filiżankę caffe lungo.

Wskaźnik nagromadzenia kamienia

Ekspres sam przypomni Ci o konieczności usunięcia kamienia za pomocą specjalnego środka SENSEO® lub Saeco, co maksymalnie wydłuży okres eksploatacji urządzenia.

Materiały i wykończenie
Plastik i stal szlachetna

Stylowe elementy ze stali szlachetnej estetycznie łączą się z wytrzymałymi materiałami syntetycznymi, co zapewnia harmonijne wzornictwo i łatwe czyszczenie urządzenia.

Plastik

Materiały syntetyczne, z których wykonano ekspres, sprawiają, że jest on wytrzymały i łatwy w czyszczeniu — przeznaczony dla ludzi, którzy twardo stąpają po ziemi.

Ekspresy do kawy z filtrem

Nie możesz znaleźć tutaj produktu?

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też