Wybierz żarówkę
Dowiedz się, jak wybrać żarówkę dostosowaną
do Twoich potrzeb

Zawsze dokonasz właściwego wyboru 

 

Sprawdź nasze porady i dowiedz się, jaką żarówkę wybrać. Poznaj szeroką ofertę żarówek od Philips Lighting – znajdziesz u nas żarówki LED, świetlówki halogenowe i fluorescencyjne, przeznaczone do różnych zastosowań (w domu, biurze, sypialni i innych pomieszczeniach). Zapewniamy szerokie możliwości wyboru w asortymencie różnych kształtów, stylów i opraw. Niezależnie od tego, czy chcesz wykreować idealną atmosferę wokół siebie, dodać energii w miejscu pracy, poczuć magię kolorów, uzupełnić istniejący wystrój lub po prostu zaoszczędzić energię i zmniejszyć opłaty za światło, mamy coś dla Ciebie. Dzięki naszej prostej wyszukiwarce żarówek wybranie odpowiedniego rozwiązania nie będzie trudne. Z pewnością znajdziesz idealną żarówkę dla swoich potrzeb. 

Odkryj Philips Lighting

przyciemnienie

Poznaj oświetlenie LED firmy Philips

 

Poczuj domową atmosferę dzięki najnowszej technologii LED Philips. Włącz światło LED firmy Philips i poczuj się jak w domu. Żarówki LED dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także zapewniają odpowiedni nastrój w Twoim domu.

salon

Wykorzystaj świetlówki kompaktowe  Philips i napełnij swój dom dodatkową energię

 

Kompaktowe świetlówki (CFL) Philips dają przyjemne, łagodne światło, które tworzy przyjazną atmosferę. Wyróżniają się wysoką wydajnością i energooszczędnością przy długim okresie użytkowania. Są najczęściej sprzedawanymi energooszczędnymi źródłami światła. Łączą energię świetlówki z wygodą i popularnością zwykłych żarówek.

przedpokój

Stwórz odpowiednią atmosferę za pomocą światła halogenowego 

 

Żarówki halogenowe w najszybszy i najprostszy sposób zastąpią klasyczne żarówki. Zobacz możliwości oświetleniowe żarówek halogenowych, które dają równie ciepłe i połyskujące światło jak klasyczne żarówki.

Wyszukiwarka żarówek

Poznaj nasze  inne produkty oświetleniowe

klasyka

Znajdź idealną lampę do wnętrza swojego domu

 

Ciesz się wyjątkowym wyglądem lamp Philips, polączonym z nowoczestną technologią LED. Wybierz lampę do konkretnego pomieszczenia w swoim domu lub dopasuj ją do stylu wnętrzna.

odcień-wyobraźnia

Poznaj nieograniczone możliwości Hue

 

Przekształć zwykłe codzienne oświetlenie w niesamowity spektakl. Poznaj nasz system inteligentnego oświetlenia Philips Hue – możesz bawić się kolorami oświetlenia w swoim domu, synchronizować światło z muzyką i oglądanymi filmami, a także dużo więcej!