1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Zanurz się w świecie rozrywki

  Znajdź się w samym centrum niesamowitej rozrywki dzięki monitorowi Philips 190G6. Ciekawy, wklęsły kształt „otacza” Cię obrazem, dźwiękami i wrażeniami, które pobudzają filmy, muzykę i gry do życia w całkowicie nowy sposób. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zanurz się w świecie rozrywki

 • ActiveBright zapewnia jasne i ostre kolory

  Funkcja ActiveBright wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości o jakości zbliżonej do telewizyjnej dzięki generowaniu jaskrawych i ostrych kolorów, a także szerokiemu kątowi widzenia. To najlepsze rozwiązanie w dziedzinie multimedialnej rozrywki.

 • Przystosowany do sygnałów o standardowej i wysokiej rozdzielczości

  Ten monitor to wyświetlacz zapewniający wyjątkową jakość obrazu telewizyjnego o wysokiej rozdzielczości, w pełni przygotowanym do odbioru programów HD, na przykład, z obsługujących tę technologię dekoderów. Monitor HD oferuje wyższą jakość obrazu niż w przypadku trybu bez przeplotu (Progressive Scan), spełniając jednocześnie wymagające normy dotyczące wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i obsługi wysokiej jakości sygnału wizyjnego przesyłanego za pomocą złączy analogowych VGA lub nieskompresowanych złączy cyfrowych DVI. Urządzenie obsługuje standard HDCP i umożliwia wyświetlanie obrazów w rozdzielczości 720p (1280 x 720p przy częstotliwości 50 oraz 60 Hz dla w trybie bez przeplotu) oraz 1080i (1920 x 1080i przy 50 i 60 Hz w trybie z przeplotem).

 • Szybki czas reakcji od wł. do wył. 8 ms: doskonała jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Aktywny subwoofer 20 W zapewnia głębsze brzmienie basów

  Subwoofer to głośnik generujący dźwięki o niskiej częstotliwości, czyli tony niskie. Monitor jest wyposażony w osobny subwoofer zoptymalizowany pod kątem reprodukcji częstotliwości niskich oraz głośniki satelitarne zoptymalizowane pod kątem reprodukcji częstotliwości średnich i wysokich. W rezultacie system ten jest zdolny odtworzyć pełne spektrum częstotliwości dźwięków: od głębokich tonów niskich po krystalicznie czyste tony wysokie, z minimalnym stopniem zniekształcenia.

 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D

  Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D to zaawansowana technologia dźwięku umożliwiająca wygenerowanie symulowanego dźwięku przestrzennego odtwarzanego ze źródeł stereofonicznych, co zapewnia głębszą i bardziej realistyczną scenę dźwiękową.

 • Łatwy w użyciu program Sound Agent 2 optymalizuje dźwięk

  Sound Agent 2 jest inteligentnym programem z zabawnym i łatwym w użyciu interfejsem graficznym. Program Sound Agent 2 usuwa problemy z dźwiękiem w komputerze dzięki automatycznej optymalizacji dźwięku dla wszystkich popularnych formatów. Ułatwia on również dostrojenie dźwięków do własnego gustu.

 • Dźwięk z komputera przesyłany cyfrowo

  Cyfrowa transmisja sygnału audio z komputera przez przewód USB — zamiast starego, analogowego przewodu z wtykami mini-jack — zapewnia natychmiastowe miksowanie doskonałej jakości efektu dźwięku przestrzennego bez zniekształceń powodowanych przez konwersję z sygnału cyfrowego na analogowy.

 • Szybki koncentrator USB 2.0 to łatwe podłączanie

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający łączenie komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dzięki dużej prędkości oferowanej za niewielką cenę połączenie USB stało się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Umieszczenie koncentratora USB 2.0 w monitorze zapewnia wygodnie ulokowane, łatwe w użyciu i szybkie połączenie pozwalające na odczyt, zapis, ładowanie i przesyłanie programów, danych, mediów cyfrowych lub plików muzycznych do i z komputera, a także pomiędzy komputerem a jednym bądź wieloma urządzeniami USB.

 • Wyświetlanie sygnałów wideo z różnych źródeł AV

  Wyświetlanie sygnałów z szerokiej gamy urządzeń AV

 • Zaprogramowane przyciski to optymalizacja dźwięku do ulubionej muzyki

  Zaprogramowane przyciski szybkiego wybierania pozwalają na szybką zmianę ustawień dźwięku w celu zoptymalizowania efektu dźwięku przestrzennego. Dostępne są cztery uniwersalne ustawienia: Neutral, Rock, Jazz i Classic.

 • Ciekawy, wklęsły kształt „wciąga” do zabawy

  Najnowocześniejsze wzornictwo urządzenia stanowi przełom w rozrywce — jego kształt „otacza” Cię fascynującymi obrazami i dźwiękami, tworząc wokół Ciebie absolutnie niesamowitą atmosferę zabawy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu