1
Monitory

Monitor panoramiczny LCD

  Monitor panoramiczny LCD

  Pierwszy monitor SmartAccessory

  Pierwszy monitor SmartAccessory pomoże Ci przystosować swoje miejsce pracy do własnych potrzeb oraz utrzymać je w porządku, a funkcja SmartImage pozwoli Ci zobaczyć najlepszy panoramiczny obraz na ogromnym wyświetlaczu LCD. Model 220CW8 zapewnia najlepszą jakość wyświetlania oraz niezwykłą wygodę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pierwszy monitor SmartAccessory

Pierwszy monitor SmartAccessory pomoże Ci przystosować swoje miejsce pracy do własnych potrzeb oraz utrzymać je w porządku, a funkcja SmartImage pozwoli Ci zobaczyć najlepszy panoramiczny obraz na ogromnym wyświetlaczu LCD. Model 220CW8 zapewnia najlepszą jakość wyświetlania oraz niezwykłą wygodę. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Monitor panoramiczny LCD

22 cala, szerokoekranowy, WSXGA+ 220CW8FB/00 Znajdź podobne produkty

Pierwszy monitor SmartAccessory

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to ekskluzywna, nowoczesna technologia firmy Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage poprawia w sposób dynamiczny kontrast, nasycenie kolorów oraz ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najlepszych wrażeń podczas oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

 • SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  SmartContrast: zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

 • Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips dostosowująca czas reakcji do zastosowania, dzięki czemu gry i filmy dysponują lepszym czasem reakcji, natomiast oglądanie zdjęć i nieruchomych obrazów zapewnia lepiej nasycone kolory.

 • SmartAccessory pomoże Ci przystosować do własnych potrzeb i uporządkować swoje miejsce pracy

  SmartAccessory pomoże Ci przystosować do własnych potrzeb i uporządkować swoje miejsce pracy

  SmartAccessory to innowacyjne i przyjazne rozwiązanie mające służyć prostszemu i bardziej elastycznemu montowaniu urządzeń peryferyjnych, takich jak kamery internetowe czy artykuły biurowe, do monitora, aby pomóc Ci w utrzymaniu czystości i porządku. Jest on wyposażony w wielofunkcyjne zaczepy z uniwersalnym interfejsem, które można przymocować do monitora oraz przesuwać w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Można w nich umieścić wiele dołączonych do zestawu i opcjonalnych uchwytów na artykuły biurowe i małe urządzenia peryferyjne, takie jak kamery internetowe. W ten sposób przedmioty biurowe lub osobiste znajdują się w zasięgu ręki.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Port USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości portu USB monitora.

 • Okna komunikatora, wiadomości e-mail i filmu widoczne na jednym dużym ekranie

  Szeroki ekran zapewnia większy rozmiar obrazu pozwalający na wyświetlanie większej liczby programów rozrywkowych czy informacji, co zapewnia więcej przyjemności i możliwości korzystania.

 • Wejście DVI-D i obsługa systemu HDCP

  Szerokopasmowe zabezpieczenie danych cyfrowych (HDCP) to system ochrony praw autorskich zintegrowany w złączu DVI. Pomaga w zapobieganiu nieautoryzowanemu powielaniu treści objętych prawami autorskimi. System HDCP umożliwia odtwarzanie treści chronionych, takich jak filmy czy koncerty. Kontrola sygnału ma na celu przeciwdziałanie piractwu, pozwalając na odtwarzanie tylko legalnych kopii materiałów cyfrowych.

 • Technologia PerfecTune zapewnia najwyższą jakość obrazu wyświetlaczy LCD

  PerfectTune jest wiodącą w branży, opatentowaną przez firmę Philips technologią opartą na testowaniu i algorytmach, umożliwiającą regulowanie i dostrajanie parametrów monitora. Jest to rozległy proces, spełniający wymagania czterokrotnie bardziej rygorystyczne niż wymagania systemu Microsoft Vista, dzięki czemu zapewnia doskonałą jakość wyświetlania obrazu w przypadku każdego monitora opuszczającego fabrykę — a nie tylko kilku próbnych egzemplarzy. Tylko firma Philips zdecydowała się na tak daleko idące podwyższenie standardów nowych monitorów.

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl II

  SmartControl II jest oprogramowaniem sprzętowym monitora oferującym łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który pomaga w dostrojeniu rozdzielczości, kalibracji kolorów i ustawieniu pozostałych parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast, zegar i faza, położenie, kolory RGB, punkt bieli i — w modelach z głośnikami — regulacja głośności.

 • Bezpieczna, trudnopalna obudowa z kompozytów stosowanych w kosmonautyce

  Syntetyczny kompozyt PC/ABS jest najlepszym na rynku, wytrzymałym i trudnopalnym materiałem stosowanym do produkcji obudów, opracowanym dla pojazdów kosmicznych, przemysłu samochodowego, stosowanym także w czujnikach pożarowych spełniających najostrzejsze normy bezpieczeństwa.

 • Zgodność z TCO'06 zapewnia lepsze wrażenia multimedialne

  Monitory zgodne ze standardem TCO'06 spełniają normy związane z ergonomią, ochroną środowiska i aspektami zdrowotnymi dla wyświetlaczy multimedialnych stworzonych przez TCO — Szwedzki Związek Pracowników. TCO'06, najsurowszy jak dotąd standard, obejmuje wymagania w zakresie ergonomii wizualnej wyświetlaczy multimedialnych, w tym również rozważania dotyczące aspektów zdrowotnych, oraz inne cechy charakterystyczne dla wysokiej jakości wyświetlaczy. Dane techniczne zgodnego z normą TCO'06 wyświetlacza muszą spełniać lub przewyższać normy TCO'06 pod względem ergonomii wizualnej, emisji elektromagnetycznej i oszczędności energii.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu