1
Monitory

Monitor LCD, podświetlenie LED

  Monitor LCD, podświetlenie LED

  Wspaniała telewizyjna rozrywka na ekranie monitora LED Full HD

  Monitor Motivo Full HD firmy Philips oferuje wspaniałe możliwości multimedialne. Tuner telewizyjny, wejście HDMI i wysokiej klasy dźwięk sprawiają, że to świetny wybór. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LCD, podświetlenie LED

Motivo, 54, 6 cm (21, 5"), Wyświetlacz Full HD 221TE4LB/00 Znajdź podobne produkty

Wspaniała telewizyjna rozrywka na ekranie monitora LED Full HD

dzięki tunerowi DTV

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, wyjątkowa technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i dostosowuje do niej parametry pracy wyświetlacza. Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność, w celu dostosowania trybu pracy do używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu. Tryb Oszczędność pozwala zmniejszyć zużycie energii. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround™ to technologia audio firmy Philips, która, za pomocą najnowocześniejszych metod elektronicznego przesunięcia fazowego, sprawia, że dźwięk z lewego i prawego kanału jest miksowany w ten sposób, aby zwiększyć wirtualną odległość między dwoma głośnikami. Większa rozpiętość znacznie uwydatnia efekt stereofoniczny i tworzy naturalniejszy wymiar dźwięku. Incredible Surround™ umożliwia przeżywanie całkowicie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku, bez korzystania z dodatkowych głośników.

 • Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • Technologia LED zapewnia naturalne kolory

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Wbudowany cyfrowy tuner TV umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na monitorze komputera

  Wbudowany w monitor cyfrowy tuner TV umożliwia odbieranie i wyświetlanie wysokiej jakości sygnałów telewizyjnych z różnych źródeł.

 • Funkcja SmartSound wybiera doskonały tryb odtwarzania dźwięku

  Funkcja umożliwia wybór różnych trybów, np. Film, Gry, Muzyka itd., zapewniając automatyczne uaktywnienie wstępnie definiowanych częstotliwości w celu ulepszenia dźwięku związanego z funkcją.

 • USB pozwala cieszyć się fantastycznym dźwiękiem MP3 i wyświetlać zdjęcia JPEG

  Złącze multimedialne USB zapewnia bezpośredni dostęp do zdjęć w formacie JPEG i muzyki w formacie MP3 bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć urządzenie USB bezpośrednio do monitora, aby cieszyć się ulubioną muzyką i zdjęciami, korzystając z prostej w obsłudze przeglądarki treści za pomocą dołączonego do urządzenia pilota.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu