1
Monitory

Monitor LCD z technologią SmartImage

  Monitor LCD z technologią SmartImage

  Elegancki monitor o dużych możliwościach

  Spotęguj wrażenia podczas gry dzięki stylowemu monitorowi 3D Gioco firmy Philips. Olśniewające wzornictwo z niezwykle wąską osłoną, wspaniałe kolory i doskonała jakość obrazu 3D bez migotania — monitor Gioco firmy Philips pozwoli Ci zanurzyć się w świecie gier. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Elegancki monitor o dużych możliwościach

Spotęguj wrażenia podczas gry dzięki stylowemu monitorowi 3D Gioco firmy Philips. Olśniewające wzornictwo z niezwykle wąską osłoną, wspaniałe kolory i doskonała jakość obrazu 3D bez migotania — monitor Gioco firmy Philips pozwoli Ci zanurzyć się w świecie gier. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią SmartImage

Gioco, 58, 4 cm (23"), 3D, okulary FPR 238G4DHSD/00 Znajdź podobne produkty

Elegancki monitor o dużych możliwościach

niesamowite wrażenia podczas grania w gry 3D

 • Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Najnowsze monitory firmy Philips wykorzystują zaawansowane matryce AH-IPS, które pozwalają uzyskać doskonałe odwzorowanie koloru i czas reakcji, jak również mniejsze zużycie energii. W przeciwieństwie do standardowych matryc TN, matryce AH-IPS umożliwiają stałe wyświetlanie koloru nawet przy szerokim kącie wynoszącym 178 stopni oraz w trybie obracania. Doskonała wydajność sprawia, że matryce AH-IPS nadają się doskonale do zastosowań wymagających dokładnego odwzorowania kolorów oraz stałej jasności, np. do retuszu zdjęć, zastosowań graficznych oraz przeglądania zasobów internetowych.

 • Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Nowy monitor firmy Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

 • Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • Minimalistyczny wygląd dzięki bardzo wąskiej ramie

  Nowe wyświetlacze firmy Philips wykorzystują bardzo zaawansowane panele o minimalistycznej konstrukcji, które pozwalają zmniejszyć szerokość zewnętrznej ramy do ok. 2,5 mm. W połączeniu ze znajdującym się wewnątrz panelu czarnym paskiem matrycy, którego szerokość wynosi ok. 9 mm, umożliwiają one znaczną redukcję łącznych wymiarów ramy, która nie odciąga uwagi od obrazu i zapewnia maksymalny jego rozmiar. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelek np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą dają wrażenie jednego dużego wyświetlacza.

 • Obraz 3D bez efektu migotania

  Obraz 3D bez efektu migotania to gwarancja komfortowej wielogodzinnej rozrywki. Niedrogie, lekkie okulary bez efektu migotania nie wymagają baterii ani przewodów. Nareszcie możesz zapomnieć o wszystkich niedogodnościach i cieszyć się obrazem 3D wraz z rodziną!

 • Automatyczne przełączanie w tryb 3D w najnowszych odtwarzaczach Blu-ray i konsolach do gier dzięki złączu HDMI

  Dzięki odtwarzaczom Blu-ray (gry i filmy) ze zgodnym złączem HDMI 1.4a monitor 3D firmy Philips automatycznie przełącza się w tryb 3D i natychmiast zapewnia wspaniały obraz. Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami.

 • Przekształć treści 2D w 3D za naciśnięciem przycisku

  Przekształć swoją kolekcję 2D w 3D za jednym naciśnięciem przycisku! Ta funkcja, obsługiwana za pomocą przycisku szybkiego dostępu na osłonie, pozwala zmienić ulubione gry i filmy 2D w 3D.

 • SmartControl: łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub użyć oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aby uniknąć takich dolegliwości, jak zawroty głowy, ból głowy lub dezorientacja, nie zaleca się oglądania obrazu 3D przez długi czas.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu technologii 3D na zdrowie, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.
 • Więcej informacji dotyczących karty VGA i innych wymagań w zakresie działania w 3D można znaleźć na stronie www.philips.com/support.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu