1

Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

  -{discount-percentage}%
  • KA
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24pfs5231_12/24pfs5231_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

  Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

  Kompaktowe wymiary, imponująca reszta — przedstawiamy serię Philips 5200. Wbudowane wszechstronne rozwiązanie dźwiękowe, obejmujące łączność bezprzewodową i potężny dźwięk, zmieni Twój sposób postrzegania małych telewizorów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

Kompaktowe wymiary, imponująca reszta — przedstawiamy serię Philips 5200. Wbudowane wszechstronne rozwiązanie dźwiękowe, obejmujące łączność bezprzewodową i potężny dźwięk, zmieni Twój sposób postrzegania małych telewizorów. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

5200 series Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

60 cm (24"), Telewizor LED Full HD, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 24PFS5231/12 Znajdź podobne produkty

Niezwykle smukły telewizor LED Full HD

z technologią Digital Crystal Clear

 • Picture Performance Index poprawia każdy element obrazu

  Picture Performance Index poprawia każdy element obrazu

  Picture Performance Index stanowi połączenie technologii wyświetlania firmy Philips oraz zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu w celu poprawienia każdego postrzeganego elementu: ostrości, ruchu, kontrastu i koloru. Niezależnie od źródła zawsze możesz cieszyć się ostrym obrazem o niewiarygodnej szczegółowości i głębi, niezwykle głębokiej czerni i bardzo jasnej bieli, a także wspaniałymi, żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry.

 • Złącze USB umożliwia odtwarzanie multimediów

  Złącze USB umożliwia odtwarzanie multimediów

  Dziel się przyjemnością. Podłącz nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze, aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, korzystając z łatwej w obsłudze ekranowej przeglądarki treści.

 • Technologia Digital Crystal Clear zapewnia precyzję, którą chcesz się dzielić

  Aby uzyskać naturalny obraz z każdego źródła, firma Philips stworzyła technologię Digital Crystal Clear. Dlatego bez względu na to, czy oglądasz ulubione programy, filmy, wiadomości lub po prostu spędzasz czas z przyjaciółmi, możesz cieszyć się optymalnym kontrastem, kolorem i ostrością.

 • Dwa wejścia HDMI i funkcja Easylink stanowią zintegrowany interfejs komunikacyjny

  Zapomnij o plątaninie przewodów dzięki jednemu przewodowi HDMI przesyłającemu sygnały wizji i fonii z urządzeń do telewizora. Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zapewnia najwyższą jakość danych przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.

 • Niesamowity dźwięk dzięki niezwykle kompaktowemu rozwiązaniu dźwiękowemu

  Kolejne ważne ulepszenie dla małych ekranów jest już dostępne. Wszechstronne rozwiązanie dźwiękowe firmy Philips to wbudowany głośnik o ogromnych możliwościach, który może również służyć jako elegancka podstawa pod telewizor. Oferuje ono idealne połączenie głośników pozwalające na ożywienie filmów, przeniesienie gier na kolejny poziom i odtwarzanie muzyki w atrakcyjny sposób. Dzięki łączności bezprzewodowej można odtwarzać wybrane utwory w dowolnym momencie, bez żadnego wysiłku uzyskując niesamowity dźwięk. A kombinacja białego i srebrnego koloru obudowy sprawia, że głośnik wygląda idealnie w każdym pomieszczeniu.

 • Nowy zintegrowany standard kompresji HEVC zapewnia wysoką jakość obrazu Full HD

  Nowy zintegrowany standard kompresji HEVC pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazu w rozdzielczości Full HD.

 • Elegancka biel telewizora doda świeżego, nowoczesnego stylu każdemu pomieszczeniu

  Wiemy, że poszukujesz niewielkiego telewizora, którego wygląd dorównuje parametrom technicznym. Dlatego nasz zespół projektantów połączył elegancką ramę w wyrafinowanym białym kolorze z matowo-metalicznym wykończeniem, w wyniku czego powstał nowoczesny telewizor dodający uroku każdemu pomieszczeniu.

 • Kompaktowy, przenośny telewizor: zaprojektowany, by zabrać go tam, gdzie coś się dzieje

  Stylowy, kompaktowy i lekki. Na tym telewizorze z małym ekranem można oglądać ulubione programy w kuchni lub wiadomości podczas majsterkowania w garażu albo sprawdzać aktualne wyniki sportowe przy grillu. Tak przenośny telewizor lubi być tam, gdzie coś się dzieje!

 • Wszechstronne rozwiązanie dźwiękowe z bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth

  Jakość dźwięku małego telewizora nigdy nie była tak wysoka. Każdy szczegół można usłyszeć z idealną czystością i bogatymi, mocnymi basami. Wiele przetworników dźwięków średnich, wysokich i niskich zapewnia fantastyczne brzmienie oraz ożywia filmy, programy, gry i utwory muzyczne. Ponadto dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth można w bardzo prosty sposób słuchać swoich ulubionych utworów i list odtwarzania w fantastycznej jakości dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu