1
Telewizor

Smukły telewizor LED

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24phk5619_12/24phk5619_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Smukły telewizor LED

  Smukły telewizor LED

  Pozostań w kontakcie z rodziną dzięki białemu telewizorowi LED Smart z serii 5610 firmy Philips z wbudowaną łącznością Wi-Fi. Telewizor ten ma podobną wielkość jak Twój ulubiony tablet (i jest równie przyjemny w użytkowaniu) i zapewnia czysty, żywy obraz z dowolnego źródła dzięki technologii Pixel Plus HD. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

5000 series Smukły telewizor LED

61 cm (24"), Telewizor LED, Dwurdzeniowy, DVB-T/C/S/S2 24PHK5619/12 Znajdź podobne produkty

Smukły telewizor LED

z technologią Smart TV

 • Aplikacje Cloud TV i Cloud Explorer — świat w Twoim zasięgu

  Ponieważ jesteś wyjątkową osobą, Twój sposób oglądania telewizji też powinien taki być. Aplikacja Philips Cloud TV stale rozszerza swoją ofertę i umożliwia oglądanie setek kanałów telewizyjnych z całego świata. Aplikacja Cloud Explorer sprawia, że dzielenie się ze znajomym znajdującym się blisko i daleko jest proste, umożliwiając dostęp do konta Dropbox™ w telewizorze, co pozwala na oglądanie jego zawartości na dużym ekranie.

 • Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

  Wbudowana karta Wi-Fi telewizora Philips Smart TV sprawia, że łączenie z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu.

 • Telewizor LED zapewnia obraz o niewiarygodnym kontraście

  Telewizor LED zapewnia obraz o niewiarygodnym kontraście

  Najważniejsze zalety technologii LED to niskie zużycie energii, piękny wygląd, wysoka jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i żywe kolory.

 • Technologia PMR 200 Hz zapewnia płynność ruchomych obrazów

  Technologia PMR 200 Hz zapewnia płynność ruchomych obrazów

  Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania, oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych lub filmów akcji. Dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate 200 Hz, która zapewnia płynność ruchomych obrazów. Ponieważ puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

 • Smart TV: niezbadany świat czeka, by go odkryć

  Smart TV: niezbadany świat czeka, by go odkryć

  Odkryj możliwości technologii Smart TV, które wykraczają poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i oglądaj filmy, nagrania wideo i gry z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych, takich jak YouTube.

 • Aplikacja MyRemote: sprytniejszy sposób na sterowanie telewizorem

  Aplikacja MyRemote: sprytniejszy sposób na sterowanie telewizorem

  Steruj telewizorem Philips za pomocą urządzenia przenośnego. Dzięki aplikacji MyRemote możesz z łatwością być na bieżąco dzięki możliwości sprawdzania programu telewizyjnego.

 • Skype™ łączy ludzi (kamera opcjonalna)

  Skype™ łączy ludzi (kamera opcjonalna)

  Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora opcjonalną kamerę Philips (PTA317) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 • Niewielkie wymiary dopasowane do wnętrza

  Niewielkie wymiary dopasowane do wnętrza

  Telewizor Philips o smukłym profilu doskonale się prezentuje dzięki swojej eleganckiej, wyrafinowanej formie. Nie ma przecież powodu, dla którego telewizor nie może być równie piękny, co funkcjonalny.

 • Elegancka biel telewizora doda świeżego, nowoczesnego stylu każdemu pomieszczeniu

  Wiemy, że poszukujesz telewizora o małym ekranie, którego wygląd dorównuje parametrom technicznym. Dlatego nasz zespół projektantów połączył elegancką ramę w wyrafinowanym białym kolorze z metalowym wykończeniem, w wyniku czego powstał nowoczesny telewizor dodający uroku każdemu pomieszczeniu.

 • Dzięki aluminiowej, odchylanej podstawie telewizor jest bardziej stylowy i łatwiej korzystać z niego w różnych pomieszczeniach

  Zaletą telewizora o małym ekranie jest łatwość korzystania z niego w różnych pomieszczeniach. Jednak dlaczego miałoby się to odbywać kosztem stylowego wyglądu lub funkcjonalności? Elegancka podstawa w stylu ramki po rozłożeniu umożliwia ustawienie telewizora na blacie, a po złożeniu na płasko — zawieszenie go na ścianie.

 • Technologia Pixel Plus HD zapewnia piękny obraz, który pokochasz

  Niewiele może się równać z przyjemnością oglądania ulubionego filmu lub programu dokumentalnego. Bez względu na to, czy przesyłasz obraz strumieniowo przez Internet czy oglądasz płytę DVD, technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia bardziej realistyczny obraz dzięki jaśniejszej bieli i głębszej czerni.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aplikacja MyRemote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Kanały dostępne w aplikacji Cloud TV zależą od dostępności i przepisów w danym kraju
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast i systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Kamera (PTA317) do telewizora Philips jest sprzedawana oddzielnie.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu