1
Niezbadane

Profesjonalny telewizor LCD

  Profesjonalny telewizor LCD

  Uniwersalny i interaktywny telewizor dla hoteli

  Ten stylowy i energooszczędny telewizor dla hoteli jest w pełni interaktywny. Zapewnia gościom wspaniałe wrażenia wizualne i muzykę nawet w łazience oraz funkcję spersonalizowanego powitania. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Profesjonalny telewizor LCD

26 cali, LCD, HD Ready 26HF5445/10 Znajdź podobne produkty

Uniwersalny i interaktywny telewizor dla hoteli

Telewizor LCD Philips HD Ready

 • Zdalna aktualizacja oprogramowania

  Oprogramowanie do telewizora, które steruje określonymi funkcjami hotelowymi, może być aktualizowane zdalnie przez certyfikowanego dostawcę systemu.

 • Przystawka SmartCard Xpress zgodna z systemami interaktywnymi

  Montowana z tyłu telewizora opcjonalna przystawka SmartCard Xpress umożliwia współpracę dekoderów i kart aplikacji różnych producentów z odbiornikiem telewizyjnym, udostępniając nowe funkcje w telewizorze. Telewizor można także podłączyć do zewnętrznych dekoderów i przystawek wszystkich większych dostawców systemów interaktywnych za pomocą interfejsu sterowania Serial Xpress (z obsługą protokołów UART i RS232) lub SmartPlug.

 • Digital Crystal Clear to żywy obraz jak w kinie

  Digital Crystal Clear to technologia przetwarzania obrazu, która cyfrowo reguluje i poprawia jakość obrazu, optymalizując poziom kontrastu, koloru i ostrości. Obraz zupełnie jak w kinie.

 • Komunikat powitalny na ekranie

  Zawsze po włączeniu telewizora wyświetlany jest komunikat powitalny.

 • Obrotowa podstawa antykradzieżowa

  Ten telewizor LCD jest wyposażony w podstawę obrotową, która umożliwia gościom regulowanie telewizora w taki sposób, aby można było oglądać telewizję z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Podstawę można przymocować do stołu lub mebla, aby zapewnić dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą.

 • Wireless SmartLoader do szybkiego klonowania ustawień

  Umożliwia proste i bezprzewodowe kopiowanie wszystkich zaprogramowanych ustawień z jednego telewizora do innych w czasie krótszym niż 1 minuta. Funkcja ta gwarantuje jednakowe ustawienia na różnych telewizorach oraz znacznie skraca czas i koszty instalacji.

 • Złącze głośników zewnętrznych i dodatkowy zasilacz

  Telewizor jest wyposażony w złącze wzmocnionego sygnału audio, które ułatwia instalację zewnętrznych głośników, np. w łazience, eliminując konieczność ponoszenia kosztów zakupu urządzeń zewnętrznych. Dzięki dodatkowemu wbudowanemu zasilaczowi nie ma potrzeby stosowania osobnego zasilania dla systemu interaktywnego. W przypadku pracy w trybie samodzielnym dodatkowy zasilacz można wyłączyć, co pozwala oszczędzać energię.

 • Blokowanie menu instalacyjnego

  Umożliwia zabezpieczenie ustawień instalacji i konfiguracji przed nieautoryzowanym dostępem, co zapewnia gościom najwyższy stopień wygody i pozwala uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z przeprogramowaniem.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Ekologiczna konstrukcja i trudnopalna obudowa

  Równowaga jest nieodłącznym elementem działalności firmy Philips. Nasze telewizory zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z naszymi zasadami EcoDesign, których celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko poprzez niższe zużycie energii, wyeliminowanie niebezpiecznych substancji, mniejszą wagę produktu, wydajniejsze opakowanie oraz lepszy recykling. Telewizory firmy Philips posiadają także specjalną obudowę z materiału trudnopalnego. Zazwyczaj przy kontakcie z ogniem telewizory zwiększają natężenie pożaru, jednak jak wykazały niezależne badania przeprowadzane przez służby pożarnicze, telewizory firmy Philips nie podsycają płomieni.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu