1

Monitor LCD z technologią Ambiglow

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278c4qhsn_00/278c4qhsn_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z technologią Ambiglow

  Inteligentna technologia Ambiglow

  Spotęguj swoje wrażenia wizualne, korzystając z wyjątkowego monitora Philips Gioco z technologią Ambiglow. Tworząc na ścianie za monitorem poświatę dopasowaną do obrazu, innowacyjna technologia Ambiglow wizualnie powiększa ekran i zapewnia naprawdę wciągającą rozrywkę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Inteligentna technologia Ambiglow

Spotęguj swoje wrażenia wizualne, korzystając z wyjątkowego monitora Philips Gioco z technologią Ambiglow. Tworząc na ścianie za monitorem poświatę dopasowaną do obrazu, innowacyjna technologia Ambiglow wizualnie powiększa ekran i zapewnia naprawdę wciągającą rozrywkę. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią Ambiglow

Gioco, 68, 6 cm (27"), Monitor Ambiglow 278C4QHSN/00 Znajdź podobne produkty

Inteligentna technologia Ambiglow

zapewniająca niesamowitą rozrywkę

 • Technologia Ambiglow pozwala uzyskać poświatę, która potęguje wrażenia

  Technologia Ambiglow pozwala uzyskać poświatę, która potęguje wrażenia

  Ambiglow to nowy wymiar wrażeń wizualnych. Innowacyjna technologia Ambiglow wzbogaca oglądany obraz, emitując z panelu monitora podświetlenie. Szybki procesor analizuje sygnał wejściowy i nieustannie dostosowuje kolor i jasność światła do wyświetlanego na monitorze obrazu. Technologia Philips Ambiglow, stworzona przede wszystkim z myślą o oglądaniu filmów i programów sportowych oraz graniu w gry, zapewnia niepowtarzalne, bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania.

 • Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Najnowsze monitory firmy Philips wykorzystują zaawansowane matryce AH-IPS, które pozwalają uzyskać doskonałe odwzorowanie koloru i czas reakcji, jak również mniejsze zużycie energii. W przeciwieństwie do standardowych matryc TN, matryce AH-IPS umożliwiają stałe wyświetlanie koloru nawet przy szerokim kącie wynoszącym 178 stopni oraz w trybie obracania. Doskonała wydajność sprawia, że matryce AH-IPS nadają się doskonale do zastosowań wymagających dokładnego odwzorowania kolorów oraz stałej jasności, np. do retuszu zdjęć, zastosowań graficznych oraz przeglądania zasobów internetowych.

 • HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność

  HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność

  Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  SmartKolor to wyrafinowana technologia poprawy koloru, która wzbogaca gamę kolorów monitora. Poprzez wzmocnienie sygnału RGB w monitorze ta funkcja zapewnia bogaty i żywy obraz, a tym samym niezwykłe wrażenia podczas oglądania zdjęć i filmów.

 • Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  SmartTxt to zaawansowany algorytm, który zwiększa czytelność tekstu w plikach tekstowych takich, jak pliki PDF lub elektroniczne książki, które wymagają zwykle więcej skupienia i koncentracji. Funkcja SmartTxt zwiększa kontrast i ostrość krawędzi tekstu, zwiększając czytelność. Optymalizacja pod kątem czytelności następuje poprzez dostosowanie skali szarości wyświetlacza, jak również balansu bieli, jasności i kontrastu.

 • Podświetlenie Smart Bias 6500 K zapewnia optymalne wrażenia wizualne

  Tryb oświetlenia Smart Bias pozwala cieszyć się optymalną jakością obrazu, zapewniając jednocześnie komfort oglądania. W ciemnym pokoju źrenice oczu rozszerzają się i zwężają wraz ze zmieniającymi się obrazami, co może prowadzić do wystąpienia tzw. syndromu widzenia komputerowego. Wykorzystana w monitorze technologia Smart Bias generuje na sąsiedniej ścianie delikatną poświatę statycznego białego światła o temperaturze barwowej 6500 K. Technologia ta, opracowana szczególnie z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu przy komputerze, nie tylko zmniejsza zmęczenie oczu i uczucie znużenia, ale też eliminuje olśnienie i odbicia od oświetlenia stosowanego w pomieszczeniu, poprawiając poziom kontrastu oraz szczegółowość obrazu i zapewniając właściwe postrzeganie kolorów.

 • Minimalistyczny wygląd dzięki bardzo wąskiej ramie

  Nowe wyświetlacze firmy Philips wykorzystują bardzo zaawansowane panele o minimalistycznej konstrukcji, które pozwalają zmniejszyć szerokość zewnętrznej ramy do ok. 2,5 mm. W połączeniu ze znajdującym się wewnątrz panelu czarnym paskiem matrycy, którego szerokość wynosi ok. 9 mm, umożliwiają one znaczną redukcję łącznych wymiarów ramy, która nie odciąga uwagi od obrazu i zapewnia maksymalny jego rozmiar. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelek np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą dają wrażenie jednego dużego wyświetlacza.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Unikaj spoglądania bezpośrednio na diody LED wykorzystywane przez system Ambiglow, ponieważ są one bardzo jasne i patrzenie w nie może powodować tymczasowy spadek ostrości widzenia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu