1
Monitory

Monitor LCD z technologią Ambiglow

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278g4dhsd_00/278g4dhsd_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z technologią Ambiglow

  Inteligentna technologia Ambiglow

  Spotęguj wrażenia podczas gry dzięki wyjątkowemu monitorowi 3D Gioco z technologią Ambiglow firmy Philips. Zanurz się w świecie 3D dzięki technologii Ambiglow, która wizualnie powiększa ekran, tworząc na ścianie za monitorem poświatę dopasowaną do obrazu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Inteligentna technologia Ambiglow

Spotęguj wrażenia podczas gry dzięki wyjątkowemu monitorowi 3D Gioco z technologią Ambiglow firmy Philips. Zanurz się w świecie 3D dzięki technologii Ambiglow, która wizualnie powiększa ekran, tworząc na ścianie za monitorem poświatę dopasowaną do obrazu. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią Ambiglow

Gioco, 68, 6 cm (27"), Monitor 3D z technologią Ambiglow 278G4DHSD/00 Znajdź podobne produkty

Inteligentna technologia Ambiglow

niesamowite wrażenia podczas grania w gry 3D

 • Technologia Ambiglow pozwala uzyskać poświatę, która potęguje wrażenia 3D

  Technologia Ambiglow pozwala uzyskać poświatę, która potęguje wrażenia 3D

  Innowacyjna technologia Ambiglow nadaje wrażeniom wizualnym magiczny wymiar. Powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu monitora podświetlenie na sąsiadującą ścianę. Szybki procesor analizuje sygnał wejściowy i nieustannie dostosowuje kolor i jasność światła do wyświetlanego na monitorze obrazu. Łatwe w obsłudze opcje pozwalają dostosować nastrój do własnych upodobań, a także zmniejszyć zmęczenie oczu. Technologia Philips Ambiglow, stworzona przede wszystkim z myślą o oglądaniu filmów i programów sportowych oraz graniu w gry 2D lub 3D, oferuje niepowtarzalne, bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania.

 • Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Wyświetlacz AH-IPS pozwala uzyskać piękny obraz w żywych kolorach

  Najnowsze monitory firmy Philips wykorzystują zaawansowane matryce AH-IPS, które pozwalają uzyskać doskonałe odwzorowanie koloru i czas reakcji, jak również mniejsze zużycie energii. W przeciwieństwie do standardowych matryc TN, matryce AH-IPS umożliwiają stałe wyświetlanie koloru nawet przy szerokim kącie wynoszącym 178 stopni oraz w trybie obracania. Doskonała wydajność sprawia, że matryce AH-IPS nadają się doskonale do zastosowań wymagających dokładnego odwzorowania kolorów oraz stałej jasności, np. do retuszu zdjęć, zastosowań graficznych oraz przeglądania zasobów internetowych.

 • Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Nowy monitor firmy Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

 • Podświetlenie Smart Bias 6500 K zapewnia optymalne wrażenia wizualne

  Tryb oświetlenia Smart Bias pozwala cieszyć się optymalną jakością obrazu, zapewniając jednocześnie komfort oglądania. W ciemnym pokoju źrenice oczu rozszerzają się i zwężają wraz ze zmieniającymi się obrazami, co może prowadzić do wystąpienia tzw. syndromu widzenia komputerowego. Wykorzystana w monitorze technologia Smart Bias generuje na sąsiedniej ścianie delikatną poświatę statycznego białego światła o temperaturze barwowej 6500 K. Technologia ta, opracowana szczególnie z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu przy komputerze, nie tylko zmniejsza zmęczenie oczu i uczucie znużenia, ale też eliminuje olśnienie i odbicia od oświetlenia stosowanego w pomieszczeniu, poprawiając poziom kontrastu oraz szczegółowość obrazu i zapewniając właściwe postrzeganie kolorów.

 • Minimalistyczny wygląd dzięki bardzo wąskiej ramie

  Nowe wyświetlacze firmy Philips wykorzystują bardzo zaawansowane panele o minimalistycznej konstrukcji, które pozwalają zmniejszyć szerokość zewnętrznej ramy do ok. 2,5 mm. W połączeniu ze znajdującym się wewnątrz panelu czarnym paskiem matrycy, którego szerokość wynosi ok. 9 mm, umożliwiają one znaczną redukcję łącznych wymiarów ramy, która nie odciąga uwagi od obrazu i zapewnia maksymalny jego rozmiar. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelek np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą dają wrażenie jednego dużego wyświetlacza.

 • Obraz 3D bez efektu migotania

  Obraz 3D bez efektu migotania to gwarancja komfortowej wielogodzinnej rozrywki. Niedrogie, lekkie okulary bez efektu migotania nie wymagają baterii ani przewodów. Nareszcie możesz zapomnieć o wszystkich niedogodnościach i cieszyć się obrazem 3D wraz z rodziną!

 • Automatyczne przełączanie w tryb 3D w najnowszych odtwarzaczach Blu-ray i konsolach do gier dzięki złączu HDMI

  Dzięki odtwarzaczom Blu-ray (gry i filmy) ze zgodnym złączem HDMI 1.4a monitor 3D firmy Philips automatycznie przełącza się w tryb 3D i natychmiast zapewnia wspaniały obraz. Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami.

 • Złącze USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie danych i ładowanie akumulatora w smartfonie

  Standard Super Speed USB 3.0 zapewnia przesył danych na poziomie 5,0 Gb/s, czyli 10 razy szybciej niż w przypadku standardu USB 2.0, znacząco skracając kopiowanie i przenoszenie danych, a tym samym pozwalając oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki większej przepustowości, bardzo szybkiemu przesyłowi danych, lepszemu zarządzaniu energią i ogólnie doskonałej wydajności standard USB 3.0 rewolucjonizuje branżę elektroniczną na całym świecie i pozwala korzystać z urządzeń pamięci masowej o dużych pojemnościach. Technologia Sync-N-Go zapewnia szybsze działanie, bez konieczności czekania na zwolnienie pasma. Inwestycje poczynione w sprzęt zgodny ze standardem USB 2.0 pozostają bezpieczne, ponieważ technologia jest wstecznie zgodna.

 • Szybkie ładowanie urządzenia przenośnego

  Ten nowy monitor firmy Philips jest wyposażony we wbudowaną szybką ładowarkę ze złączem USB 3.0. Monitor, wyposażony w specjalny obwód zwiększający moc wyjściową do 1,5 A, co umożliwia szybkie ładowanie urządzenia mobilnego przy jednoczesnym bardzo szybkim przesyłaniu danych, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Monitor umożliwia ładowanie dowolnego standardowego urządzenia mobilnego po jego podłączeniu za pomocą przewodu USB.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Unikaj spoglądania bezpośrednio na diody LED wykorzystywane przez system Ambiglow, ponieważ są one bardzo jasne i patrzenie w nie może powodować tymczasowy spadek ostrości widzenia.
 • Aby uniknąć takich dolegliwości, jak zawroty głowy, ból głowy lub dezorientacja, nie zaleca się oglądania obrazu 3D przez długi czas.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu technologii 3D na zdrowie, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.
 • Więcej informacji dotyczących karty VGA i innych wymagań w zakresie działania w 3D można znaleźć na stronie www.philips.com/support.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu