1
Monitory

Monitor LCD z technologią MultiView

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/298x4qjab_00/298x4qjab_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z technologią MultiView

  Panoramiczny widok, krystalicznie czysty obraz

  Monitor UltraWide 73 cm (29”) firmy Philips zachwyci Cię krystalicznie czystym obrazem w rozdzielczości 2560 x 1080 i pięknymi kolorami. Jego intrygujący ekran AHIPS 21:9 z niezwykle wąską osłoną to panoramiczne okno na świat. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Panoramiczny widok, krystalicznie czysty obraz

Monitor UltraWide 73 cm (29”) firmy Philips zachwyci Cię krystalicznie czystym obrazem w rozdzielczości 2560 x 1080 i pięknymi kolorami. Jego intrygujący ekran AHIPS 21:9 z niezwykle wąską osłoną to panoramiczne okno na świat. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią MultiView

UltraWide 21:9, 73 cm (29"), 2560 x 1080 298X4QJAB/00 Znajdź podobne produkty

Panoramiczny widok, krystalicznie czysty obraz

z monitora UltraWide MultiView

 • Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free

  Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free

  Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.

 • Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  Technologia SmartKolor zapewnia bogaty i żywy obraz

  SmartKolor to wyrafinowana technologia poprawy koloru, która wzbogaca gamę kolorów monitora. Poprzez wzmocnienie sygnału RGB w monitorze ta funkcja zapewnia bogaty i żywy obraz, a tym samym niezwykłe wrażenia podczas oglądania zdjęć i filmów.

 • Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  Funkcja SmartTxt maksymalnie ułatwia czytanie

  SmartTxt to zaawansowany algorytm, który zwiększa czytelność tekstu w plikach tekstowych takich, jak pliki PDF lub elektroniczne książki, które wymagają zwykle więcej skupienia i koncentracji. Funkcja SmartTxt zwiększa kontrast i ostrość krawędzi tekstu, zwiększając czytelność. Optymalizacja pod kątem czytelności następuje poprzez dostosowanie skali szarości wyświetlacza, jak również balansu bieli, jasności i kontrastu.

 • Panoramiczny ekran AH-IPS 21:9 zapewniający doskonały obraz

  Najnowszy monitor Philips jest wyposażony w zaawansowany panoramiczny ekran AH-IPS 21:9 z głębią 8-bitowych kolorów (True 8 bit), co gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Technologia TrueVision firmy Philips zapewnia ponad 99% przestrzeni barw sRGB dzięki delta-E o wartości mniejszej niż 3, dużo bardziej rygorystycznej niż w specyfikacji Windows. Dzięki formatowi 21:9 monitor doskonale nadaje się do wyświetlania większej liczby kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Szeroki kąt widzenia, 178/178 stopni, zapewnia najlepszą jakość m.in. w przypadku projektowania graficznego, aplikacji internetowych czy retuszowania zdjęć. Teraz można otworzyć obok siebie 2 całe strony internetowe, łatwo nawigować między wieloma aplikacjami czy wygodnie wykonywać kilka zadań jednocześnie.

 • Niezwykle czysty obraz, szeroki ekran UltraWide HD, 2560 x 1080 pikseli

  Najnowsze monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 stopni, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości — takich jak DisplayPort, HDMI czy DVI Dual Link — pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.

 • Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów

  Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału — tak w biurze, jak i w domu. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki czemu można na przykład sprawnie wykonywać w tym samym czasie wiele zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku. Można też łatwo podzielić ekran na dwie części, aby jednocześnie oglądać mecz z dekodera i przeglądać strony internetowe albo śledzić najświeższe wiadomości z włączoną fonią w małym oknie, redagując jednocześnie wpis do swojego bloga.

 • Minimalistyczny wygląd dzięki bardzo wąskiej ramie

  Nowe wyświetlacze firmy Philips wykorzystują bardzo zaawansowane panele o minimalistycznej konstrukcji, które pozwalają zmniejszyć szerokość zewnętrznej ramy do ok. 2,5 mm. W połączeniu ze znajdującym się wewnątrz panelu czarnym paskiem matrycy, którego szerokość wynosi ok. 9 mm, umożliwiają one znaczną redukcję łącznych wymiarów ramy, która nie odciąga uwagi od obrazu i zapewnia maksymalny jego rozmiar. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelek np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą dają wrażenie jednego dużego wyświetlacza.

 • Złącze DisplayPort z technologią łączenia łańcuchowego wielu monitorów

  Ten monitor firmy Philips korzysta z technologii DisplayPort 1.2a Multi Stream Transport (MST) z HBR2, która zwiększa przepustowość połączenia do 21,6 Gb/s. Umożliwia to połączenie łańcuchowe wielu monitorów i znaczące zwiększenie efektywności pracy. To funkcja szczególnie przydatna w branży finansowej, w bankowości czy w centrach monitoringu. Warunkiem jej użycia jest zainstalowanie w komputerze karty graficznej zgodnej ze standardem DP1.2 i obsługującej technologię MST. Szczegółowe informacje można znaleźć w witrynie internetowej http://www.displayport.org/

 • SmartControl zapewnia proste dostrajanie parametrów

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub użyć oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób

 • Technologia SmartConnect — złącza HDMI, DisplayPort i DVI Dual Link

  Te monitory Philips są zgodne z szeroką gamą standardów połączeń — w tym DVI Dual Link, DisplayPort czy HDMI — dzięki czemu sprawnie obsługują nieskompresowane sygnały audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze tak wielu standardów połączeń nowy monitor Philips będzie Ci służył wiele lat!

 • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów

  Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

 • SmartImage Premium: łatwa konfiguracja obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Zdjęcia, Filmy, Gry, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Znak słowny/znak towarowy „IPS” i powiązane patenty dotyczące technologii są własnością odpowiednich firm.
 • Certyfikat EPEAT Gold jest ważny tylko po zarejestrowaniu przez firmę Philips danego produktu. Aby sprawdzić stan rejestracji w swoim kraju, wejdź na stronę www.epeat.net.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu