1
Niezbadane

telewizor-lustro

  telewizor-lustro

  Telewizor multimedialny Mirror TV

  Elegancki telewizor, który można zawiesić na ścianie, to już nie fikcja. Kiedy telewizor jest wyłączony, możesz się w nim przejrzeć jak w lustrze, a kiedy jest włączony, oferuje najlepszą w tej klasie jakość obrazu dla domowego, bądź hotelowego, systemu audiowizualnego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Telewizor multimedialny Mirror TV

z wyświetlaczem LCD o wysokiej rozdzielczości

 • Unikatowa technologia Miravison

  Wykorzystując opatentowaną powłokę polaryzującą, to dekoracyjne lustro — po włączeniu — zamienia się w całkowicie funkcjonalny płaski telewizor. Zaskakujące rozwiązanie z klasą.

 • Zwarta konstrukcja, elegancki wygląd — mieści się w każdym pokoju

  Stylistyka podkreślająca smukły wygląd i niewielkie rozmiary, pasujące wszędzie i pozwalające zaoszczędzić miejsce.

 • Wyświetlacz LCD WXGA o wysokiej rozdzielczości 1280 x 768 pikseli

  Nowoczesna technologia wykonania ekranu LCD WXGA oferuje rozdzielczość HD 1280 x 768 pikseli. Umożliwia ona osiągnięcie czystego obrazu bez migotania, optymalnej jasności i rewelacyjnych kolorów. Żywy i ostry obraz zwiększa wrażenia w czasie oglądania.

 • Digital Crystal Clear to żywy obraz jak w kinie

  Digital Crystal Clear to komplet innowacyjnych funkcji poprawy obrazu, które cyfrowo regulują jego parametry w celu uzyskania optymalnego poziomu kontrastu, koloru i ostrości. Obraz zupełnie jak w kinie.

 • Digital Natural Motion zapewnia płynne ruchome obrazy

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • Virtual Dolby Surround zapewnia dźwięk o kinowej jakości

  Virtual Dolby Surround to technologia umożliwiająca uzyskanie zoptymalizowanego efektu dźwięku przestrzennego, dającego wrażenie korzystania z systemu Dolby Pro Logic bez konieczności instalowania dodatkowych głośników tylnych. Dzięki temu słuchacze mogą całkowicie zanurzyć się w program telewizyjny.

 • Nowe, unikalne, smukłe głośniki zapewniające lepszy dźwięk stereo.

  Ciesz się zoptymalizowanym, zrównoważonym dźwiękiem stereo o jakości, jakiej nie osiągnięto nigdy to tej pory. Wąskie głośniki używają opatentowanej technologii, w której wykorzystano system Hi-Fi działający jak magnes i unikatowe stożki głośników.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu