1
Telewizor

Płaski telewizor panoramiczny

  Płaski telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Płaski telewizor Philips Cineos pozwala cieszyć się najlepszą jakością obrazu dzięki najnowszym technologiom LCD, Pixel Plus 2 HD, Ambilight 2 i obrotowej podstawce z napędem. Technologia Connected Planet umożliwia jeszcze większy dostęp do zawartości multimedialnej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cineos Płaski telewizor panoramiczny

32 cale, LCD, HD Ready 32PF9830/10 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

z technologią Pixel Plus 2 HD i Ambilight 2

 • 2-kanałowa, aktywna funkcja Ambilight zwiększa wrażenia podczas oglądania

  Funkcja Ambilight w znaczący sposób zwiększa wrażenia podczas oglądania, generując odpowiednie podświetlenie otoczenia, które doskonale uzupełnia kolory i intensywność oświetlenia wyświetlanego obrazu. Funkcja ta dodaje filmom nowego wymiaru, całkowicie otaczając Cię akcją. Tak stworzona aura sprawia, że oglądanie jest bardziej komfortowe i poprawia percepcję szczegółów obrazu, kontrastu i koloru. Ambilight automatycznie i niezależnie dostosowuje kolor emitowanego podświetlenia do obrazu zmieniającego się na ekranie.

 • Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału High Definition

  Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału High Definition

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD, takich jak transmisje HDTV, dekodery lub odtwarzacze Blu-ray. HD Ready to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię przeplotu Progressive Scan. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał High Definition. Uniwersalne złącze umożliwia wyświetlanie sygnałów analogowych YPbPr i nieskompresowanych sygnałów cyfrowych DVI lub HDMI, a także obsługę standardu HDCP. Obsługiwane są sygnały 720p oraz 1080i przy 50 i 60 Hz.

 • Pixel Plus 2 HD to wspaniałe szczegóły, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus 2 HD to wspaniałe szczegóły, głębia i czystość obrazu

  Technologia Pixel Plus 2 HD oferuje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, większej głębi, żywych kolorów i płynności ruchu standardowych telewizorów, obsługi sygnałów High Definition i źródeł multimedialnych. Każdy piksel odbieranego obrazu jest poddawany obróbce w celu lepszego dopasowania do sąsiadujących pikseli, co pozwala osiągnąć większą naturalność obrazu. Artefakty w skompresowanych plikach multimedialnych są wykrywane i minimalizowane, dzięki czemu obraz jest czysty i niezwykle ostry. Cyfrowa redukcja szumów gwarantuje gładki i ostry obraz.

 • Wyświetlacz HD LCD WXGA o rozdzielczości 1366 x 768p

  Nowoczesna technologia wykonania ekranu LCD WXGA oferuje panoramiczną wysoką rozdzielczość 1366 x 768 pikseli. Umożliwia ona osiągnięcie czystego obrazu bez migotania, optymalnej jasności i rewelacyjnych kolorów. Żywy i ostry obraz zwiększa wrażenia w czasie oglądania.

 • 2 zintegrowane głośniki monolityczne NXT o wspaniałej wydajności

  Przełomowa technologia głośników panelowych NXT™ została udoskonalona, dzięki czemu powstały głośniki monolityczne. Zewnętrzna powierzchnia obudowy telewizora jest w rzeczywistości membraną głośnika. Dzięki temu głośniki są teraz praktycznie niewidoczne, mają oszałamiającą stylistykę oraz emitują niezwykle czysty dźwięk.

 • Dołączona dopasowana podstawa obrotowa z silniczkiem

  Wysokiej jakości podstawa zaprojektowana specjalnie dla tego telewizora ułatwia jego zamontowanie bez potrzeby wiercenia otworów w ścianie. Sterowana za pomocą pilota obrotowa podstawa umożliwia wygodne znalezienie odpowiedniego ustawienia telewizora. Kąt obrotu wynosi 60 stopni (po 30 stopni na każdą ze stron), możliwe jest zapamiętanie pozycji centralnej oraz poprzednio używanej. Z tyłu zestawu znajduje się system do zarządzania przewodami, aby pozostały one niewidoczne. Podstawę można zamontować na odpowiednim stojaku podłogowym.

 • Złącze USB i gniazdo kart pamięci to nieprzerwane odtwarzanie multimediów

  Natychmiastowy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki. Gniazdo kart pamięci umożliwia korzystanie z kart typu Compact Flash I oraz II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do 2 GB) i Multi Media Card. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z boku telewizora, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych. Złącze USB umożliwia odczytywanie danych z większości aparatów cyfrowych i urządzeń obsługujących standard USB.

 • Możliwość podłączenia większości nowoczesnych urządzeń HDMI i DVI-I

  Złącza HDMI i DVI-I umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego sygnału cyfrowego RGB od źródła do ekranu. Wyeliminowanie jakiejkolwiek konwersji na sygnał analogowy zapewnia nieskazitelny obraz. Silny sygnał zmniejsza migotanie i zapewnia czystość obrazu. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI i DVI-I wykorzystują zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Wejście DVI-I jest również zgodne z sygnałami analogowymi dla skanowania progresywnego oraz z sygnałami HDTV i PC (VGA).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu