1
Telewizor

Telewizor LCD

  Telewizor LCD

  Urządź sobie wieczór filmowy

  Ten niewiarygodnie wąski telewizor LED z technologią Pixel Precise HD wyświetla obraz o niesamowitym bogactwie szczegółów. Wąska rama o szerokości zaledwie 2,8 cm i funkcja Ambilight sprawiają, że oglądanie filmu staje się niezapomnianym przeżyciem. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Urządź sobie wieczór filmowy

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Telewizor LCD

102 cm (40"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 40PFL8664H/12 Znajdź podobne produkty

Urządź sobie wieczór filmowy

z funkcją Ambilight i LED

 • System Ambilight Spectra potęguje wrażenia wizualne

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora. Funkcja Ambilight automatyczne dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów, zapewniając realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki technologii Ambilight Spectra jesteś w centrum wydarzeń!

 • Philips Net TV — popularne usługi internetowe na ekranie telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Philips Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług telewizji internetowej dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • Ekran LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (3 ms)

  Ekran LCD 100 Hz zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu, zachowując bogate i żywe kolory nawet podczas szybkich zwrotów akcji. Funkcja Double Frame Rate Insertion oraz częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz sprawia, że obraz odznacza się zwiększoną ostrością odtwarzanego ruchu — ponad dwukrotnie wyższą od standardowych ekranów LCD. Osiągnięty w ten sposób czas reakcji 3 milisekund dowodzi, że unikalna technologia firmy Philips wkracza na nowy, niedościgniony poziom jakości obrazu.

 • Połączenie technologii Pixel Precise HD z diodami LED zapewnia wyjątkowo ostry i wyrazisty obraz

  Połączenie technologii Pixel Precise HD z diodami LED zapewnia wyjątkowo ostry i wyrazisty obraz

  Połączenie technologii Pixel Precise HD z diodami LED stworzono na podstawie nagrodzonego rozwiązania Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom — obraz HD Natural Motion w 4 bilionach kolorów zapewnia płynność i ostrość wyświetlanych filmów. Możesz cieszyć się najszybszym telewizorem LCD 100 Hz w swojej kategorii, który cechuje czas reakcji rzędu 3 ms. Wraz z technologią LED telewizor pozwala cieszyć się zapierającymi dech w piersiach obrazami o wysokiej jasności i niezwykłej ostrości ruchomego obrazu w filmach i sporcie.

 • Bardzo smukła konstrukcja pozwalająca na idealne wkomponowanie telewizora w wystrój salonu

  Bardzo smukła konstrukcja pozwalająca na idealne wkomponowanie telewizora w wystrój salonu

  Najnowocześniejsza technologia wyświetlania tego telewizora 40-calowego sprawia, że jest on jednocześnie bardzo smukły i cienki. Rama o szerokości zaledwie 2,8 cm sprawia, że telewizor mieści się w niewielkich przestrzeniach, zapewniając więcej wrażeń niż inne modele o podobnych rozmiarach. Bardzo cienki profil o szerokości 3,9 cm sprawia minimalistyczne wrażenie, dzięki czemu świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Telewizor można zamontować na ścianie lub na eleganckiej podstawie. Zaawansowana technologia w zapierającej dech w piersiach stylistyce.

 • System HD Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie ruchu w filmach Full HD

  System HD Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie ruchu w filmach Full HD

  Firma Philips opracowała funkcję HD Natural Motion, aby zredukować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania dynamicznego obrazu. Ten wielokrotnie nagradzany algorytm określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD i Blu-ray). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • O 40% większa energooszczędność w stosunku do tradycyjnych płaskich telewizorów

  O 40% większa energooszczędność w stosunku do tradycyjnych płaskich telewizorów

  O 40% większa energooszczędność w stosunku do tradycyjnych płaskich telewizorów. Telewizor wykorzystuje najnowszą technologię podświetlenia LED. Telewizory wykorzystujące tę technologię uważa się za bardziej przyjazne dla środowiska, cechujące się dłuższą żywotnością i o wiele niższym zużyciem energii niż telewizory plazmowe i tradycyjne telewizory LCD. W przeciwieństwie do telewizorów podświetlanych lampami CCFL w procesie produkcyjnym telewizorów LED nie wykorzystuje się rtęci. Ponadto konstrukcja telewizorów firmy Philips jest ulepszana z upływem czasu, co skutkuje wzrostem wydajności materiałowej oraz zmniejszeniem zużycia energii bez konieczności rezygnowania z bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Dziś są to dobre wieści dla Ciebie – jutro dla Twoich dzieci.

 • Telewizor Full HD z rozdzielczością 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • Łącze DLNA do odtwarzania filmów z komputera

  Łącze DLNA umożliwia oglądanie filmów, wyświetlanie zdjęć i słuchanie muzyki z komputera

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • DVB-T MPEG4 działa tylko we Francji, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Format DVB-C MPEG4 dostępny jest tylko dla wybranych dostawców w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Większość najnowszych informacji na ten temat znajduje się na tabliczce znamionowej telewizora lub na stronie internetowej www.philips.com/support po wybraniu odpowiedniego typu urządzenia.
 • Net TV — oferta jest zależna od dostępności w danym kraju i podlega określonym zasadom korzystania.
 • Wymagany opcjonalny moduł Philips DVB-S (moduł PFS0001, dostępny tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu