1
Telewizor

Aurea

Płaskie telewizory

  Aurea

  Płaskie telewizory

  Uwodzenie światłem

  Płaski telewizor Aurea odmienia wrażenia podczas oglądania dzięki pięknu światła. Technologia Ambilight Spectra z Aktywną Ramą doskonale wkomponowuje się w stylistykę telewizora. Zobaczyć znaczy uwierzyć — technologia Perfect Pixel HD i wyświetlacz LCD Full HD 1080p wprawią Cię w zachwyt. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Aurea Płaskie telewizory

107 cm (42"), LCD, DVB-T 42PFL9900D/10 Znajdź podobne produkty

Uwodzenie światłem

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewniający niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (3 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewniający niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (3 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu, zachowując bogate i żywe kolory nawet podczas szybkich zwrotów akcji. Funkcja Double Frame Rate Insertion oraz częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz sprawia, że obraz odznacza się zwiększoną ostrością odtwarzanego ruchu — ponad dwukrotnie wyższą od standardowych ekranów LCD. Osiągnięty w ten sposób czas reakcji 3 milisekund (pomiar Perceived Blur-Edge-Width; BEW) dowodzi, że unikalna technologia firmy Philips wkracza na nowy, niedościgniony poziom jakości obrazu.

 • Ambilight Spectra z Aktywną Ramą i nastrojową poświatą

  Ambilight Spectra z Aktywną Ramą i nastrojową poświatą

  Wrażenia wizualne nabierają magicznego wymiaru dzięki nastrojowej poświacie oświetlenia Ambilight Spectra. Aktywna Rama tworzy stonowany kalejdoskop kolorów oraz pozwala wyjść światłu i atmosferze obrazu poza ekran. W ten sposób obraz całkowicie wciąga widza, sprawiając że oglądanie telewizji staje się przeżyciem bardziej intensywnym niż można to sobie było wyobrazić. Zastosowanie bardzo małych diod LED pozwoliło umieścić 126 sztuk diod dookoła ekranu, dzięki czemu powstała Aktywna Rama składająca się z wielu segmentów o płynnie przechodzących kolorach. Rama ta stanowi łagodne przejście między obrazem i delikatną poświatą rzucaną na ścianę.

 • System HD Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie ruchu w filmach Full HD

  System HD Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie ruchu w filmach Full HD

  Firma Philips opracowała funkcję HD Natural Motion, aby zredukować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania dynamicznego obrazu. Ten wielokrotnie nagradzany algorytm określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD i Blu-ray). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • Potężny dźwięki z wyjątkowych, niewidocznych głośników

  Potężny dźwięki z wyjątkowych, niewidocznych głośników

  Niewidoczny zestaw głośników idealnie wtapia się w stylistkę telewizora Aurea. Jego niewielkie rozmiary oraz fakt, iż jest on niewidoczny z zewnątrz, w żadnym stopniu nie wpłynęły na wysoką jakość dźwięku. Rewolucyjna matryca z 12 mikrogłośnikami po każdej stronie emituje dźwięk przez niewidoczną szczelinę z przodu telewizora. Głośniki tworzą czystą i przestronną scenę dźwiękową, która uzupełnia bogate efekty wizualne. Niskie częstotliwości dźwięku są generowane przez dwa subwoofery o dużej mocy, zlokalizowane z tyłu telewizora.

 • 4 biliony kolorów zapewniają żywy, rewelacyjny obraz

  Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów gwarantuje żywy i naturalny obraz pełen bogatych kolorów. Zastosowanie trzech kanałów kolorów (RGB) optymalizowanych w rozdzielczości 14-bitowej pozwala uzyskać moc przetwarzania 4 bilionów kolorów. Dzięki temu żywe kolory generowane są z zachowaniem znakomitej ostrości. Zaawansowane algorytmy wykrywają subtelne odcienie kolorów oraz tła i przetwarzają je w celu uzyskania maksymalnie naturalnych kolorów.

 • Pilot Aurea Navigator zapewnia pełną kontrolę

  Smukły i elegancki pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w 3 przyciski dedykowane funkcjom Ambilight, co ułatwia sterowanie i dostosowywanie ustawień. Elegancji nadają mu część wyróżniająca się gustownym materiałem i wzornictwem oraz przycisk podświetlenia Aurea — kontrolujący jego natężenie. 3-stopniową dynamikę podświetlenia można regulować przyciskiem MODE: od trybu zrelaksowanego po dynamiczny. Z kolei przycisk Ambilight służy do włączania i wyłączania oświetlenia Ambilight, maksymalnie upraszczając korzystanie z tej funkcji.

 • Kreator ustawień zapewnia proste dostosowanie ustawień telewizora

  Kreator ustawień zapewnia proste dostosowywanie ustawień telewizora. Nowy kreator to niezwykle łatwe w użyciu narzędzie. Pozwala ono nie tylko skonfigurować obraz, ale także wszystkie ustawienia związane z oglądaniem, w tym ustawienia dźwięku i funkcji Ambilight. Kreator pokazuje kilka ekranów z prostymi do wybrania opcjami w celu dokonania najważniejszych ustawień. W ten sposób telewizor zostaje błyskawicznie skonfigurowany zgodnie z osobistymi preferencjami użytkownika, bez zastanawiania się nad trudnymi terminami i ustawieniami.

 • 3 wejścia HDMI zapewniają cyfrowy sygnał HD w jednym przewodzie

  Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem. Brak konwersji na sygnał analogowy zapewnia rewelacyjny obraz, a silny sygnał zmniejszone migotanie i czystszą wizję. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Trzy wejścia HDMI umożliwiają podłączanie wielu źródeł sygnału HD, np. przystawki telewizyjnej HD i odtwarzacza Blu-ray. Dzięki temu telewizor jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu