1

Telewizor LED Smart

  -{discount-percentage}%

  Telewizor LED Smart

  Pierwszy na świecie telewizor Smart o proporcjach kinowych

  Ultrapanoramiczny ekran 21:9 umożliwia wyświetlenie obrazu w prawdziwym formacie filmowym i idealnie nadaje się do korzystania ze świata rozrywki. Technologie Ambilight, 3D Max i Multiview oraz nagradzana jakość obrazu pozwalają cieszyć się różnymi treściami w tym samym czasie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Pierwszy na świecie telewizor Smart o proporcjach kinowych

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pierwszy na świecie telewizor Smart o proporcjach kinowych

Ultrapanoramiczny ekran 21:9 umożliwia wyświetlenie obrazu w prawdziwym formacie filmowym i idealnie nadaje się do korzystania ze świata rozrywki. Technologie Ambilight, 3D Max i Multiview oraz nagradzana jakość obrazu pozwalają cieszyć się różnymi treściami w tym samym czasie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Cinema 21:9 Platinum Series Telewizor LED Smart

147 cm (58"), Ultrapanoramiczny, Full HD 3D Max 58PFL9956H/12 Znajdź podobne produkty

Pierwszy na świecie telewizor Smart o proporcjach kinowych

z technologiami Ambilight i Multiview

 • Proporcje obrazu kinowego 21:9, bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu

  Większość telewizorów ma proporcje 16:9 (lub 1,78:1) i rozdzielczość 1080p Full HD. Jednak hollywoodzkie hity kinowe mają zwykle współczynnik proporcji 2,39:1. Format obrazu nowego telewizora Philips Cinema 21:9 idealnie odpowiada oryginalnemu formatowi 21:9 (2,39:1), w którym tworzone są filmy. Oznacza to, że niezależnie od tego, jaki oglądasz film, możesz wyświetlać go w oryginalnym formacie bez czarnych pasów.

 • Oglądaj dowolną zawartość w wybranym formacie lub dostosuj ją do ekranu 21:9

  Telewizor Cinema 21:9 umożliwia oglądanie dowolnego typu zawartości w żądany sposób. Kiedy oglądasz ulubiony program telewizyjny, technologia formatowania Unique Smart może automatycznie dostosować dowolną zawartość do ekranu 21:9. Możesz także oglądać zawartość w oryginalnym formacie. Wybór należy do Ciebie — wystarczy nacisnąć przycisk!

 • Trójstronny system Ambilight Spectra potęguje wrażenia wizualne

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z trzech stron telewizora na ścianę. Technologia Ambilight automatycznie dostosowuje kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest zawsze idealny, niezależnie od koloru ściany.

 • Technologia 3D Max pozwalająca zanurzyć się w świecie obrazów 3D

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora z technologią 3D Max. Połączenie szybkiego ekranu i okularów z aktywną przesłoną zapewnia głębię i realizm obrazu w rozdzielczości Full HD. Teraz cała zawartość dwuwymiarowa może być oglądana w trzech wymiarach. Można nawet dostosować głębię obrazu 3D do własnych upodobań. Aby korzystać z technologii 3D Max, wystarczy założyć okulary 3D Max.

 • Rozdzielczość Full HD i technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniają niezrównaną ostrość obrazu

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu. Uzyskanie wyraźnego, bardzo ostrego obrazu jest możliwe dzięki funkcji wykrywania i redukcji artefaktów oraz szumów we wszystkich źródłach. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli pozwala cieszyć się doskonałym obrazem o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

 • Surfuj w Internecie podczas oglądania telewizji dzięki funkcji Multiview

  Surfuj w Internecie podczas oglądania telewizji dzięki funkcji Multiview

  Ultrapanoramiczny ekran telewizora Cinema 21:9 idealnie nadaje się do korzystania z Internetu. Dzięki funkcji Multiview możesz oglądać mecz piłkarski po lewej stronie ekranu, przeglądając jednocześnie Internet lub rozmawiając w serwisie Twitter po prawej stronie. Dzięki funkcji Philips Net TV najlepsza treść internetowa i usługi są dostępne za jednym dotknięciem przycisku: wideo na żądanie, usługa Catch up TV, Twitter i nie tylko! Okno usługi Net TV można otworzyć obok okna telewizji albo okna telewizji z połączonym obrazem z innego urządzenia wideo. Przełączanie między małym a głównym oknem jest bardzo proste i zapewnia wygodną kontrolę nad oglądanymi programami.

 • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

 • Technologia FULL HD LED Pro pozwalająca uzyskać najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe

  Technologia FULL HD LED Pro pozwalająca uzyskać najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe

  Technologia Full HD LED Pro zapewnia wyjątkowy kontrast i najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe. Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższymi rachunkami za prąd. Ten nagradzany telewizor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii! Wąski ekran jest podświetlany przez ponad 1000 diod LED, które pozwalają uzyskać najjaśniejszą biel i najciemniejszą czerń. W połączeniu z technologią Perfect Pixel HD Engine oznacza to doskonały obraz o wyjątkowym kontraście, niesamowitej ostrości i żywych kolorach.

 • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

 • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Nagrywaj wyświetlane programy telewizji cyfrowej na urządzenie USB podłączone do telewizora Philips lub wstrzymuj ich odtwarzanie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuuj oglądanie w dogodnym momencie. Korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego, możesz wyszukiwać ulubione programy i w prosty sposób planować ich nagrywanie. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

 • Dzięki standardowi DLNA możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Dzięki standardowi DLNA możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Udostępnij zdjęcia, muzykę i filmy ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie, korzystając ze standardu DLNA.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1200 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1200 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1200 Hz tworzy niesamowitą ostrość ruchomego obrazu i zapewnia czysty i żywy obraz podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli, technologii Perfect Natural Motion i niezwykłego sposobu przetwarzania, co zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z aplikacji Net TV i funkcji SimplyShare

  Ciesz się filmami, zdjęciami, informacjami i rozrywką oraz innymi treściami online bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor bezpośrednio do sieci domowej przy użyciu prostego kreatora, a następnie obsługiwać aplikacje za pomocą pilota do telewizora, korzystając z szerokiej oferty aplikacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Telewizja 3D wymaga zestawu PTA516 (okulary z aktywną przesłoną), kompatybilnego źródła dźwięku oraz materiału źródłowego 3D.
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Wi-Fi MediaConnect: Odtwarzanie filmu zależy od prędkości komputera i przepustowości sieci Wi-Fi. Minimalne i zalecane wymagania systemowe można znaleźć na stronie: www.philips.com/wifimediaconnect. Zawartość jest wyświetlana z niewielkim, kilkusekundowym opóźnieniem. Mogą wystąpić niewielkie różnice w odbiorze obrazu i dźwięku.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych w technologii IPTV zawartych w elektronicznym przewodniku telewizyjnym (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Niezbędne jest połączenie z Internetem.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu