1
Telewizor

Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Piękno z każdej strony

  Przedstawiamy telewizor Elevation zapewniający niespotykany dotąd poziom realizmu. 4-stronny system Ambilight XL i technologia Prism umożliwiają zastosowanie niezwykle cienkiej obudowy i tworzą wrażenie, że telewizor otacza poświata. Efekt jest imponujący. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Piękno z każdej strony

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Elevation Niezwykle smukły telewizor LED Smart

151 cm (60"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 60PFL8708S/12 Znajdź podobne produkty

Piękno z każdej strony

Niezwykle smukły telewizor LED z 4-stronnym systemem Ambilight XL

 • Wyobraź sobie telewizor unoszący się w otaczającym go świetle

  Wyobraź sobie telewizor unoszący się w otaczającym go świetle. Nasza niezwykła technologia Ambilight emituje bardzo szeroką poświatę na ścianę znajdującą się za telewizorem. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolor poświaty jest automatycznie dostosowywany do wyświetlanego obrazu, a dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest perfekcyjnie zestrojony z obrazem, niezależnie od koloru ściany.

 • Smart TV — świat internetowej rozrywki

  Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 • Program Skype™ umożliwia wykonywanie połączeń głosowych i wideo na ekranie telewizora

  Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora kamerę Philips (dołączoną do zestawu) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 • Aplikacja MyRemote — sterowanie funkcjami telewizora za pomocą telefonu lub tabletu

  Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swój tablet lub smartfon w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Z kolei dzięki aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

 • Wi-Fi Miracast™ — kopiuj zawartość ze swoich urządzeń do telewizora

  Oglądaj wybrane materiały multimedialne w dowolnym miejscu i czasie. Przenieś obraz widoczny na wyświetlaczu urządzenia na duży ekran. Udostępniaj zdjęcia ze smartfona, laptopa i nie tylko. Połączenia można łatwo skonfigurować, a technologia ta jest obsługiwana przez wiele urządzeń.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 900 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  W celu uzyskania precyzyjnego, płynnego i naturalnego odwzorowania ruchu firma Philips opracowała Perfect Motion Rate — standard pomiaru ostrości poruszających się obrazów. PMR to połączenie wyjątkowego przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałych możliwości przyciemniania i technologii podświetlenia. Im wyższy współczynnik PMR, tym lepszy kontrast i bardziej wyraziste wyświetlanie ruchu, a więc i wyższa jakość obrazu.

 • Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Całkowicie intuicyjny pilot zdalnego sterowania oferuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak przyciski kierunkowe, regulacja głośności i przyciski skrótów. Ponadto wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk OK, aby skorzystać z funkcji ułatwionej nawigacji. Wskaźnik działa w sposób podobny do myszy — umożliwia wskazywanie, klikanie i łatwe przewijanie ekranu. Po odwróceniu pilota można korzystać z pełnej klawiatury ułatwiającej wpisywanie tekstu. Najlepsze zostawiliśmy na koniec: nasz inteligentny pilot ma czujniki żyroskopowe rozróżniające „górę” i „dół”, dlatego można wpisywać tekst bez obaw o przypadkową zmianę kanałów.

 • Niezwykle smukły telewizor z technologią Ambilight Prism

  Odkryj emocje, kolory i moc technologii Ambilight w swoim niezwykle smukłym telewizorze. Technologia Prism umożliwia umieszczenie diod LED na środku tylnej części telewizora, a inteligentne algorytmy kierują ich światło tak, aby odbijało się między ścianą i telewizorem oraz świeciło na zewnątrz, tworząc największą i najdelikatniejszą poświatę Ambilight.

 • Przezroczysta podstawa sprawia, że telewizor wygląda, jakby unosił się w powietrzu

  Nasz pierwszy telewizor z 4-stronnym systemem Ambilight XL zasługuje na podstawę, która wyróżni go spośród innych telewizorów. Dlatego firma Philips stworzyła podstawę idealnie komponującą się z meblami, na których stoi, i sprawiającą, że telewizor wygląda, jakby unosił się w powietrzu.

 • Specjalny uchwyt ścienny opracowany z myślą o telewizorze z 4-stronnym systemem Ambilight XL

  Specjalnie z myślą o telewizorze z 4-stronnym systemem Ambilight XL firma Philips stworzyła uchwyt ścienny (dołączony do zestawu), dzięki któremu telewizor wygląda, jakby unosił się w powietrzu.

 • Perfect Pixel HD — nagradzana technologia jakości obrazu

  Technologię tę opracowano z myślą o uzyskaniu zaawansowanego obrazu o niezrównanej ostrości i wyrazistości, bez migotania. Każdy piksel tworzący obraz jest optymalizowany w celu lepszego dopasowania do sąsiednich pikseli. Rezultat to wyjątkowe połączenie ostrości, naturalnej szczegółowości, intensywnych kolorów, doskonałego kontrastu i płynnego, naturalnego wyświetlania ruchu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Aplikacja MyRemote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu