1
Cyfrowa ramka do zdjęć

PhotoFrame

  PhotoFrame

  Każde zdjęcie to kawałek historii

  Ile zdjęć przechowujesz na dysku swojego komputera? Dzięki ramce do zdjęć Philips PhotoFrame™, zapewniającej wysoką jakość obrazów, możesz z łatwością przeglądać i udostępniać zdjęcia bez potrzeby korzystania z komputera. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Każde zdjęcie to kawałek historii

 • Odczytywanie zdjęć z aparatu fotograficznego i pobieranie ich z komputera

  Odczytywanie zdjęć z aparatu fotograficznego i pobieranie ich z komputera

  Złącze USB, w które wyposażone jest urządzenie, znacznie usprawnia odczytywanie i pobieranie zdjęć z większości komputerów i aparatów fotograficznych. W celu sprawdzenia zgodności posiadanego aparatu fotograficznego z cyfrowym wyświetlaczem Philipsa należy odwiedzić stronę internetową firmy Philips.

 • Duża gęstość pikseli zapewnia ostre i szczegółowe wyświetlanie cyfrowych zdjęć

  Ten najlepszy w branży ekran o dużej gęstości pikseli wyświetla o 88% więcej pikseli na cal kwadratowy w porównaniu z wysokiej jakości 17-calowymi monitorami LCD. Dzięki temu Twoje najcenniejsze zdjęcia są wyświetlane z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, charakteryzującymi wysokiej jakości odbitki.

 • Pełnokolorowy wyświetlacz umożliwia oglądanie zdjęć z jakością odbitek

  Pełnokolorowy wyświetlacz umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć z jakością porównywalną z odbitkami

 • Automatyczne dopasowywanie jasności do warunków otoczenia

  Możliwość regulacji jasności wyświetlacza i dostosowania do warunków oświetleniowych otoczenia gwarantuje lepsze wrażenia podczas oglądania, niezależnie od tego, czy swoje ulubione zdjęcia oglądasz przy świetle dziennym, czy w nocy.

 • Oglądaj zdjęcia bezpośrednio z karty pamięci — bez użycia komputera

  Wbudowane dwa czytniki umożliwiają łatwe przeglądanie i udostępnianie zdjęć zapisanych na kartach pamięci. Jedno z gniazd umożliwia korzystanie z kart Compact Flash I (CF), a drugie obsługuje karty Memory Stick (MS), SD Card i Multi Media Card (MMC).

 • Tworzenie pokazów slajdów ze wszystkimi zapisanymi zdjęciami

  Pokaz slajdów to zbiór zdjęć przygotowany do wyświetlania w określonej kolejności. Naciśnięcie przycisku i wybranie funkcji pokazu slajdów powoduje automatyczne rozpoczęcie wyświetlania wszystkich zdjęć zapisanych w ramce do zdjęć PhotoFrame™ jedno po drugim.

 • Pokaz slajdów, przegląd pojedynczych zdjęć i miniatur lub wyświetlenie zegara

  Zróżnicowane tryby wyświetlania umożliwiają wyświetlanie zdjęć jedno po drugim, w postaci miniatur w celu szybkiego wyszukiwania, lub też wyświetlanie ulubionych zdjęć w pokazach slajdów.

 • Inteligentne zarządzanie pamięcią pozwala na zapisanie większej liczby zdjęć

  Ta funkcja wykorzystuje inteligentne oprogramowanie w celu zminimalizowania wymaganej ilości miejsca przechowywania, jednocześnie zachowując wysoką jakość obrazu.

 • Automatyczne włączanie i wyłączanie wyświetlacza o ustawionym czasie

  Wbudowany zegar można ustawić, aby włączał i włączał ramkę do zdjęć PhotoFrame™ o wybranych godzinach.

 • Prosta, intuicyjna obsługa bez potrzeby programowania

  Intuicyjna obsługa za pomocą przycisków zapewnia bezproblemowe korzystanie z urządzenia — nie potrzeba do tego żadnych umiejętności programowania.

 • Możliwość wyświetlania w poziomie lub pionie

  Dzięki możliwości wyświetlania obrazu w poziomie i pionie, na co pozwala łatwo regulowana podstawa, wszystkie najcenniejsze zdjęcia będą wspaniale prezentowały się niezależnie od ich orientacji na ekranie.

 • Możliwość zasilania sieciowego lub akumulatorowego

  Dzięki możliwości zasilania z sieci elektrycznej lub z wbudowanego akumulatora ramka do zdjęć PhotoFrame™ może działać jako urządzenie przewodowe lub bezprzewodowe.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu