1
Akcesoria komputerowe

Głośnik konferencyjny Bluetooth WeCall

  Głośnik konferencyjny Bluetooth WeCall

  Połączenia konferencyjne z wyraźnym dźwiękiem w dowolnym miejscu

  Wykonuj połączenia konferencyjne w dowolnym miejscu dzięki przenośnemu głośnikowi Philips WeCall. Urządzenie jest wyposażone w cztery mikrofony i zaawansowaną funkcję redukcji echa, aby rozmowy były płynne. Ponadto wskaźniki LED oraz łączność Bluetooth® zapewniają maksymalną wygodę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Głośnik konferencyjny Bluetooth WeCall

Bluetooth®, do urządzeń Apple/Android AECS7000E/00 Znajdź podobne produkty

Połączenia konferencyjne z wyraźnym dźwiękiem w dowolnym miejscu

Wrażenie bezpośredniej rozmowy

 • Cztery mikrofony zapewniające doskonałe wychwytywanie głosu w promieniu 360 stopni

  Cztery mikrofony zapewniające doskonałe wychwytywanie głosu w promieniu 360 stopni

  Cztery wielokierunkowe mikrofony umożliwiają wychwytywanie głosu w promieniu 360 stopni i w odległości 5 metrów, co pozwala na wyraźną i naturalną komunikację bez podnoszenia głosu i nachylania się do głośnika - nawet w najtrudniejszych warunkach.

 • Łatwe podłączanie do laptopów i smartfonów z technologią Bluetooth

  Łatwe podłączanie do laptopów i smartfonów z technologią Bluetooth

  Bezproblemowe, bezprzewodowe nawiązywanie połączeń w odległości do 10 metrów dzięki funkcji automatycznego parowania z telefonami IPhone oraz smartfonami, komputerami i laptopami z technologią Bluetooth.

 • Bezpłatna aplikacja WeCall do szybkich i intuicyjnych połączeń konferencyjnych

  Bezpłatna aplikacja WeCall do szybkich i intuicyjnych połączeń konferencyjnych

  Niezwykle przydatna aplikacja WeCall firmy Philips umożliwia zarządzanie numerami telefonów wykorzystywanymi podczas połączeń konferencyjnych, a także wprowadza kody dostępu bezpośrednio z kalendarza. Bardzo ułatwia to wybieranie i dostęp do połączeń z poziomu kalendarza.

 • Do 8 godzin pracy akumulatora i ładowanie za pośrednictwem przewodu USB

  Do 8 godzin pracy akumulatora i ładowanie za pośrednictwem przewodu USB

  Do 8 godzin pracy akumulatora w przypadku prowadzenia rozmów oraz do 200 godzin pracy w trybie gotowości. Dołączony kabel USB umożliwia łatwe i wygodne ładowanie.

 • Zaawansowana funkcja redukcji szumów zapewnia wyraźny dźwięk

  Zaawansowana funkcja redukcji szumów wykorzystująca cztery wielokierunkowe mikrofony rozmieszczone wokół głośnika umożliwiają dołączanie do rozmowy wielu osobom oraz zapewniają doskonałą jakość rejestrowanych głosów. Szumy pochodzące z otoczenia oraz generowane podczas połączenia są eliminowane, dzięki czemu możliwa jest wyraźna komunikacja.

 • Zaawansowana funkcja tłumienia echa gwarantująca płynny przebieg rozmów

  Rewolucyjna, bardzo szybka i zaawansowana funkcja tłumienia echa umożliwia prowadzenie kilka metrów od głośnika rozmów w pełnym dupleksie bez użycia rąk. Dostosowujący się algorytm ma na celu eliminację echa i zapobieganie sprzężeniom zwrotnym z głośnika do mikrofonu, co przydaje się szczególnie w trudnych warunkach akustycznych i w pomieszczeniach takich, jak biura z niewielką ilością mebli, w których występuje pogłos.

 • Głośnik o dużej mocy ułatwiający słuchanie głosu i odtwarzanie muzyki

  Wykorzystujący magnesy neodymowe 2-calowy głośnik o dużej czułości charakteryzujący się niskim poziomem zniekształceń jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany, niskoprofilowy stożek umożliwiający szersze rozprzestrzenianie dźwięku oraz , wielokierunkowy odbiór. Możesz mówić, przechodząc z pokoju do pokoju i poruszając się po całym pomieszczeniu, nie rezygnując z wysokiej jakości dźwięku. Możesz też odtwarzać muzykę w wysokiej jakości.

 • Interfejs USB umożliwiający wykonywanie połączeń za pośrednictwem laptopa

  Połączenie USB umożliwia korzystanie z głośnika w celu wykonywania połączeń z laptopów z funkcją Plug and Play oraz automatycznym wykrywaniem urządzeń.

 • Wąska konstrukcja i niewielkie wymiary pozwalające zabrać urządzenie w dowolne miejsce

  Wąska, przenośna konstrukcja umożliwia zabranie głośnika konferencyjnego w dowolne miejsce. Głośnik mieści się w torbie na laptopa, dzięki czemu można korzystać z niego podczas podróży oraz podczas pracy z domu lub pokoju hotelowego bądź podczas wizyty u partnera biznesowego.

 • Płaski i lekki futerał podróżny pozwalający nosić urządzenie ze sobą

  Wytrzymały, bardzo lekki futerał podróżny zapewnia ochronę głośnika na czas podróży, a eleganckie wzornictwo i funkcjonalność zapewniają profesjonalny wygląd.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Firma Philips nie ponosi odpowiedzialności za żadne cenne przedmioty, które mogą zostać ukradzione w wyniku korzystania z urządzenia InRange.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu