Raty 3x0% z Klarna
Darmowa dostawa od 99 zł
Zapłać później z PayPo
Produkcja zakończona
AJB7038D/10
DAB+
Aluminium
Skorzystaj z dodatkowych funkcji radia dzięki systemowi RadioVIS – wydajnej funkcji dostarczanej przez organizację RadioDNS, która łączy stacje DAB z Internetem. Za sprawą systemu RadioVIS radio gwarantuje bogatsze wrażenia, przekazując aktualne treści z Internetu. System ten określa sposób dodawania informacji z sieci do funkcji radia, sprawiając, że programom DAB towarzyszą doskonałe prezentacje wiadomości, informacje o ruchu drogowym, reklamy i inne dane, co zwiększa ilość informacji przekazywanych przez stacje radiowe. Aby korzystać z RadioVis, wystarczy odwiedzić sklep Apple App Store i pobrać bezpłatną aplikację Philips DigitalRadio, która umożliwia również dostęp do wszystkich stacji DAB+ i FM.
Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swój odtwarzacz iPod lub telefon iPhone! Podstawka dokująca umożliwia podłączanie urządzenia przenośnego bezpośrednio do zestawu audiowizualnego ze stacją dokującą, co umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z doskonałym nagłośnieniem. Odtwarzacz iPod lub telefon iPhone jest ładowany podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie. Zestaw audiowizualny ze stacją dokującą automatycznie ładuje akumulator urządzenia przenośnego po jego zadokowaniu.
Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.