1
Audio i wideo

Bezprzewod. elektr. niania HD In.Sight

  Bezprzewod. elektr. niania HD In.Sight

  Bądź zawsze blisko dziecka

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD Philips In.Sight umożliwia obserwowanie i słuchanie dziecka w urządzeniu iPhone/iPad. Można oglądać dziecko w krystalicznie czystej jakości HD, a tryb noktowizyjny umożliwia nawet widzenie w ciemności. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bezprzewod. elektr. niania HD In.Sight

Obserwacja z dowolnego miejsca, Słuchanie i mówienie, Tryb noktowizyjny, Do urządzeń iPhone i iPad B120/10 Znajdź podobne produkty

Bądź zawsze blisko dziecka

Obserwuj z dowolnego miejsca w urządzeniu iPhone/iPad

 • Szyfrowany film zapewnia bezpieczne połączenie

  Szyfrowany film zapewnia bezpieczne połączenie

  Bezprzewodowy monitor In.Sight wykorzystuje szyfrowanie o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które gwarantuje zachowanie prywatności. Przy każdym połączeniu bezprzewodowy monitor In.Sight korzysta z unikalnego klucza szyfrowania, zapewniając bezpieczne połączenie za każdym razem, gdy oglądasz swoich bliskich.

 • Jakość HD zapewnia kryształowo czysty obraz

  Jakość HD zapewnia kryształowo czysty obraz

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD Philips In.Sight umożliwia oglądanie dziecka na obrazie pełnym żywych detali w wysokiej rozdzielczości 720p. „720” oznacza liczbę linii poziomych na ekranie. Litera „p” oznacza technologię „Progressive Scan”, czyli sekwencyjne wyświetlanie linii w każdej klatce. Dzięki rozdzielczości 720p obraz jest ostrzejszy i bardziej realistyczny.

 • Łączność dwukierunkowa z dzieckiem za pośrednictwem urządzenia iPhone/iPad

  Łączność dwukierunkowa z dzieckiem za pośrednictwem urządzenia iPhone/iPad

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD In.Sight umożliwia rozmowę z dzieckiem w dowolnym czasie. Wystarczy nacisnąć przycisk „talk” w urządzeniu iPhone lub iPad, zaśpiewać dziecku kołysankę i obserwować, jak zasypia przy twoim uspokajającym głosie.

 • Tryb noktowizyjny umożliwia wyraźne widzenie dziecka w ciemności

  Tryb noktowizyjny umożliwia wyraźne widzenie dziecka w ciemności

  Tryb noktowizyjny umożliwia widzenie twarzy dziecka w ciemności. Lampa podczerwieni zapala się, aby elektroniczna niania mogła rejestrować wyraźny, czarno-biały obraz, gdy jest ciemno. Tryb noktowizyjny włącza się i wyłącza automatycznie lub można go dostosować ręcznie.

 • Obserwuj dziecko w urządzeniu iPhone za pośrednictwem sieci Wi-Fi/3G/4G LTE

  Obserwuj dziecko w urządzeniu iPhone za pośrednictwem sieci Wi-Fi/3G/4G LTE

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD Philips In.Sight pozwala obserwować dziecko za pomocą urządzenia iPhone lub iPad, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Po pobraniu darmowej aplikacji Apple i skonfigurowaniu bezprzewodowej elektronicznej niani In.Sight, możesz z poziomu urządzenia iPhone lub iPad uzyskać dostęp do strumienia wideo w dowolnym miejscu za pośrednictwem sieci Wi-Fi, 3G lub 4G LTE. Nie ma ograniczeń dotyczących miejsc i sposobów oglądania swoich bliskich.

 • Można stale słuchać dziecka nawet wtedy, gdy telefon jest zablokowany

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD In.Sight stale przesyła dźwięk nawet wtedy, gdy urządzenie iPhone lub iPad jest zablokowane, znajduje się w podstawce dokującej bądź się ładuje.

 • Łatwa konfiguracja elektronicznej niani Wi-Fi przy użyciu kodu QR

  Dzięki aplikacji konfiguracja jest prosta. Aplikacja wygeneruje kod QR dla ustawień domowej sieci Wi-Fi, który pozwoli na szybkie, automatyczne sparowanie monitora z siecią Wi-Fi.

 • Rodzice mogą udostępniać elektroniczne nianie

  Udostępniaj elektroniczne nianie małżonkowi, rodzinie, znajomym, a nawet opiekunkom do dzieci. Aplikacja umożliwia udostępnienie każdej elektronicznej niani dwóm innym użytkownikom, tak aby mieli dostęp na żywo do obrazu i dźwięku za pośrednictwem swoich smartfonów. Można nawet zaktualizować aplikację, aby można było udostępniać elektroniczną nianię 10 użytkownikom.

 • Alarmy są przesyłane do telefonu, gdy monitor wykryje hałas lub ruch

  Przewidywanie tego, co może się przydarzyć dziecku, jest niemożliwe. Bezprzewodowa elektroniczna niania HD In.Sight umożliwia wykrywanie hałasu i ruchu. Zostaniesz poinformowany o każdym wykrytym hałasie i ruchu. Powiadomienia typu push są automatycznie przesyłane do urządzeń iPhone lub iPad, gdy niania wykryje hałas lub ruch.

 • Monitorowanie na bieżąco dzięki czujnikowi wilgotności i temperatury

  Czujniki temperatury i wilgotności w bezprzewodowej elektronicznej niani HD In.Sight pokazują temperaturę i poziom wilgotności na ekranie urządzenia iPhone lub iPad. Czujnik wilgotności mierzy poziom wilgotności, np. wykrywa suche powietrze, które może podrażnić gardło dziecka. Aplikacja powiadamia także o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze.

 • Niania i przewody zasilania nie zawierają PCW ani bromowanych lub chlorowanych substancji zmniejszających palność

  Bezprzewodowa elektroniczna niania HD nie zawiera bromowanych środków zmniejszających palność (BFR) ani polichlorku winylu (PCW). Spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa dotyczące urządzeń pomagających w opiece nad dziećmi. Jest całkowicie odporna na działania dziecka, bezpieczna i przyjazna środowisku.

 • Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie elektronicznej niani w dowolnym miejscu w domu

  Miej pełen komfort psychiczny dzięki bezprzewodowej elektronicznej niani In.Sight, która łączy się z sieciami Wi-Fi 802.11 bgn. Umieść nianię w pokoju dziecka, a będziesz w stanie oglądać i słyszeć dziecko bezpośrednio w urządzeniu iPhone lub iPad bez względu na to, gdzie jesteś.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Bezprzewodowy monitor domu In.Sight umożliwia bezpłatne i nieograniczone oglądanie filmów na żywo za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Zdalne oglądanie filmów na żywo przez zewnętrzną sieć Wi-Fi lub sieć 3G również jest bezpłatne (nieograniczona liczba sesji), ale długość jednej sesji to maksymalnie 5 minut.
 • Dłuższe sesje zdalnego oglądania i inne funkcje premium są dostępne po zakupie aplikacji. Wymienione warunki mogą ulec zmianie.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu