1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Wykreuj świat wysokiej rozdzielczości

  Ciesz się ekscytującym obrazem w wysokiej rozdzielczości dzięki modelowi BDP7200. Zobacz każdy szczegół, płynną akcję i żywe kolory z technologią Deep Colour. Oglądaj ulubione filmy DVD w rozdzielczości 1080p dzięki złączu HDMI.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wykreuj świat wysokiej rozdzielczości

z płyt Blu-ray

 • Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p

  Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p

  Płyty Blu-ray to nośniki danych wysokiej rozdzielczości, w tym zdjęć w formacie 1920 x 1080, który charakteryzuje obrazy w pełnej jakości HD. Dzięki temu sceny oglądane na ekranie wyglądają jak prawdziwe, a płynne odtwarzanie ruchu i krystalicznie czysty obraz zapierają dech. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany i nieprawdopodobnie realistyczny dźwięk przestrzenny. Duża pojemność płyt Blu-ray umożliwia wykorzystanie szerokiej gamy funkcji interaktywnych. Płynna nawigacja podczas odtwarzania i inne interesujące funkcje, takie jak menu podręczne, tworzą zupełnie nowy wymiar domowej rozrywki.

 • Profil Bonus View z funkcją PiP dla wideo i audio

  Profil Bonus View z funkcją PiP dla wideo i audio

  Dzięki profilowi Bonus View można korzystać z funkcji PiP także dla kanału audio. Mniejsze okno, w którym wyświetlana jest osobna sekwencja wideo, nakładane jest na obraz główny. Następnie można wybrać, z którego ekranu ma być odtwarzany dźwięk. Jest to przydatne podczas oglądania materiałów dodatkowych zamieszczanych często na płytach Blu-ray. Można na przykład w mniejszym oknie oglądać i słuchać komentarzy reżysera i w tym samym momencie widzieć na głównym ekranie sceny lub aktorów, o których akurat jest mowa.

 • Pełna rozdzielczość HD 1080p zapewnia bardzo ostre obrazy

  Pełna rozdzielczość HD 1080p zapewnia bardzo ostre obrazy

  Płyty Blu-ray mogą pełnić rolę nośników danych w wysokiej rozdzielczości, takich jak obrazy w rozdzielczości 1920 x 1080. Jest to obraz telewizyjny o najwyższej dostępnej dzisiaj jakości. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla oczu.

 • Technologia Deep Color zapewnia żywe obrazy wyświetlane za pomocą miliarda kolorów

  Technologia Deep Color zapewnia żywe obrazy wyświetlane za pomocą miliarda kolorów

  W świecie rzeczywistym nie istnieje limit kolorów. Praktycznie każda barwa może pojawić się w różnym odcieniu. To, co widzisz na ekranie, to już inna bajka — wyświetlany obraz nie wygląda tak realistycznie, jak w rzeczywistości. Technologia Deep Color odtwarza naturalne kolory na ekranie telewizora, zapewniając miliony kolorów występujących w rzeczywistości i oferując nowy poziom oglądania telewizji.

 • Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie

  Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie

  Poczuj prawdziwy klimat kina we własnym salonie dzięki obrazowi wyświetlanemu z częstotliwością 24 klatek na sekundę. Wszystkie oryginalne filmy nagrywane są w tej prędkości, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu i klimat. Odtwarzacze płyt Blu-ray firmy Philips oferują częstotliwość wyświetlania 24 klatek na sekundę, zapewniając kinową jakość obrazu, która Cię zadziwi.-

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

 • Nieskazitelny obraz w standardzie MPEG i redukcją szumów 3D

  Nieskazitelny obraz w standardzie MPEG i redukcją szumów 3D

  Aparaty rejestrujące statyczne lub ruchome obrazy odbierają, z różnych powodów, wszelkiego rodzaju błędy (lub szumy). Choć niewidoczne z osobna, wpływają one na gorszą jakość obrazu. Funkcja redukcji szumów MPEG i 3D oczyszcza obraz, zapewniając doskonałą jakość za każdym razem.

 • Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD

  Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD

  Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy DVD w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii, występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

 • Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny w systemie 7.1

  Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny w systemie 7.1

  Format Dolby TrueHD oraz DTS-HD High Resolution Audio wydobywają z płyt Blu-ray 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty Dolby TrueHD i DTS-HD High Resolution Audio stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD

  Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu