1
Golarki do ciała dla mężczyzn

Bodygroom series 1000

golarka do ciała dla mężczyzn

  • KA
  • KA

  Bodygroom series 1000

  golarka do ciała dla mężczyzn

  Przycina włosy na ciele, chroni skórę

  W przeciwieństwie do innych ręcznych i elektrycznych narzędzi do pielęgnacji twarzy seria 1000 została zaprojektowana specjalnie z myślą o ciele. Jest wyposażona w wyjątkowy system ochrony skóry i ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nadaje się idealnie do stosowania na mniejszych, delikatnych obszarach ciała lub w podróży. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bodygroom series 1000 golarka do ciała dla mężczyzn

System ochrony skóry, 1 nakładana nasadka (3 mm), W zestawie 1 bateria AA, Przewód do stosowania pod prysznicem BG105/10 Znajdź podobne produkty

Przycina włosy na ciele, chroni skórę

nawet w miejscach wrażliwych

 • Ochrona skóry przy równoczesnym przycinaniu do 0,5 mm

  Ochrona skóry przy równoczesnym przycinaniu do 0,5 mm

  Wyjątkowy system ochrony zabezpiecza skórę nawet w najbardziej wrażliwych miejscach, umożliwiając wygodne przycinanie włosów do długości nawet 0,5 mm i nie dopuszczając do bezpośredniego kontaktu skóry z ostrzami.

 • Przycinanie włosów w każdym kierunku z nasadką grzebieniową 3 mm

  Przycinanie włosów w każdym kierunku z nasadką grzebieniową 3 mm

  To wyposażone w dwustronny trymer i nasadkę grzebieniową 3 mm urządzenie o wyjątkowej budowie umożliwia chwytanie i ścinanie nawet włosów rosnących w różnych kierunkach. W przypadku grubszych włosów zaleca się przycinanie wstępne z użyciem nasadki grzebieniowej.

 • W zestawie jedna bateria AA, działanie do 2 miesięcy

  W zestawie jedna bateria AA, działanie do 2 miesięcy

  Ten kompaktowy, zasilany bateriami AA trymer można stosować zawsze i wszędzie. Jedna bateria wystarczy na maksymalnie dwa miesiące użytkowania, przy czym czas działania może się różnić w zależności od typu owłosienia i częstotliwości stosowania. Aby zapewnić optymalną wydajność, należy stosować wyłącznie wysokiej jakości baterie alkaliczne AA Philips.

 • Łatwość czyszczenia i możliwość używania pod prysznicem

  Łatwość czyszczenia i możliwość używania pod prysznicem

  Golarka jest w 100% wodoodporna, więc po zastosowaniu wystarczy ją opłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować na suche włosy przed skorzystaniem z prysznica.

 • Ergonomiczny uchwyt zapewniający maksymalną kontrolę

  Ergonomiczny uchwyt zapewniający maksymalną kontrolę

  Gumowany uchwyt ma za zadanie zapewnić optymalną wygodę oraz lepszą kontrolę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre — także pod prysznicem.

 • Przewód ułatwiający przechowywanie

  Przewód ułatwiający przechowywanie

  Przewód do stosowania pod prysznicem umożliwia wieszanie golarki do ciała w dogodnym miejscu. Łatwo dostępna i zawsze gotowa do pracy golarka jest idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.

 • 2-letnia gwarancja, nie trzeba smarować

  2-letnia gwarancja, nie trzeba smarować

  Wszystkie nasze produkty do pielęgnacji męskiej cechują się trwałością i wydajnością. Są również objęte 2-letnią światową gwarancją i nie trzeba ich dodatkowo konserwować.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu