1
Telefony komórkowe i tablety

Telefon komórkowy

  Telefon komórkowy

  Daj się olśnić!

  Elegancki wygląd i doskonała wydajność: telefon komórkowy Philips 362 z cyfrowym aparatem fotograficznym z funkcją zdjęć seryjnych Multi-shot, bardzo jasną lampą cyfrową i progresywnym zbliżeniem cyfrowym 4x pozwoli uchwycić każdy moment. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Daj się olśnić!

Elegancki wygląd i doskonała wydajność: telefon komórkowy Philips 362 z cyfrowym aparatem fotograficznym z funkcją zdjęć seryjnych Multi-shot, bardzo jasną lampą cyfrową i progresywnym zbliżeniem cyfrowym 4x pozwoli uchwycić każdy moment. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Daj się olśnić!

 • Zintegrowany aparat cyfrowy VGA

  Zintegrowany z telefonem cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zdjęć kiedy tylko zechcesz. Gotowe zdjęcie można przesłać w wiadomości MMS lub e-mail, albo zapisać w pamięci telefonu.

 • Lampa błyskowa o bardzo mocnym świetle

  Światło tej mocnej lampy błyskowej generowane przez diodę LED, które umożliwia robienie zdjęć w warunkach słabego oświetlenia, na przykład w nocy. Lampę włącza i wyłącza się ręcznie, naciskając i zwalniając boczne przyciski regulacji głośności „+” i „-” (po zrobieniu zdjęcia lampa jest wyłączana automatycznie).

 • Cyfrowe zbliżenie ciągłe pozwala uzyskać lepsze zdjęcia

  Cyfrowe zbliżenie ciągłe pozwala na łatwą i płynną regulację zbliżenia obrazu w stosunku do oryginału. Dzięki możliwości wybrania z całej sceny właściwych szczegółów w odpowiedniej odległości można uzyskać lepsze i bardziej treściwe ujęcia.

 • Funkcja Multi-shot do zdjęć seryjnych

  Funkcja Multi-shot do zdjęć seryjnych umożliwia zrobienie serii zdjęć przedstawiających ruch za jednym naciśnięciem przycisku. Możliwość wyboru czasu i przerw pomiędzy zdjęciami w trybie zdjęć seryjnych.

 • MMS — wiadomości multimedialne

  Usługa MMS pozwala na wykorzystanie telefonu komórkowego do wysyłania i otrzymywania wiadomości tekstowych z dołączonymi plikami zawierających grafikę, wideo lub dźwięk.

 • Łącze podczerwieni umożliwiające wymianę informacji na niewielkie odległości

  Podczerwień to najprostsza technologia bezprzewodowa umożliwiająca wymianę informacji na niewielkie odległości. Pozwala na udostępnianie zdjęć, obrazów tła, piosenek i kontaktów z książki telefonicznej znajomym i rodzinie. Zapewnia także bezprzewodowy dostęp do Internetu za pośrednictwem komputera.

 • Pokaz slajdów w TV

  Funkcja pokazu slajdów w telewizorze pozwala na wyświetlanie zdjęć zapisanych w albumie telefonu komórkowego bezpośrednio na ekranie telewizora — to wspaniała forma dzielenia się uchwyconymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Wystarczy podłączyć telefon do telewizora za pomocą złącza TV Link i włączyć automatyczny lub ręcznie sterowany pokaz slajdów.

 • Technologia Java 2.0

  Technologia Java 2.0 pozwala na wzbogacenie i dostosowanie telefonu do własnych wymagań, umożliwiając pobieranie nowych gier i aplikacji.

 • Gry wbudowane w telefonie zapewniają dużo zabawy

  Wbudowane gry wykorzystują kolorowy wyświetlacz i klawiaturę, przekształcając telefon w konsolę do gier. W celu rozpoczęcia ulubionej gry wystarczy przejść do specjalnego podmenu.

 • WAP

  Protokół WAP (Wireless Application Protocol) w wersji 1.2.1 to standardowa metoda komunikacji telefonu z serwerem w sieci telefonii komórkowej, która umożliwia łączenie się telefonu z witrynami internetowymi WAP w celu uzyskania dostępu do różnorodnych informacji, gdy tylko są one potrzebne.

 • Poczta elektroniczna zapewnia komunikację w każdym miejscu

  Poczta elektroniczna to kolejna metoda komunikacji z osobami zapisanymi w telefonie komórkowym. Wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail jest tak łatwe, jak przy użyciu komputera.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu