1
Telefony stacjonarne

Telefon bezprzewodowy

  Telefon bezprzewodowy

  Śmiałe wyrafinowanie

  W telefonie bezprzewodowym D630 firmy Philips wyjątkowe wzornictwo łączy się z imponującymi możliwościami. Telefon jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz, ustawienia prywatności, elektroniczną nianię i wiele więcej. Technologia HQ-Sound zapewnia wspaniałą reprodukcję dźwięku podczas wszystkich połączeń. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Telefon bezprzewodowy

Kolorowy wyświetlacz TFT 4, 6 cm (1, 8"), Telefon głośnomówiący D6301B/53 Znajdź podobne produkty

Śmiałe wyrafinowanie

 • Identyfikacja numeru — dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, kto dzwoni*

  Identyfikacja numeru — dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, kto dzwoni*

  Czasem dobrze jest wiedzieć, kto dzwoni, przed odebraniem telefonu. Funkcja identyfikacji numeru umożliwia sprawdzenie, kto jest na linii.

 • Niski poziom promieniowania (tryby ECO i ECO+) i niskie zużycie energii

  Niski poziom promieniowania (tryby ECO i ECO+) i niskie zużycie energii

  Telefony firmy Philips to urządzenia oszczędzające energię i zaprojektowane z myślą o środowisku. Po włączeniu trybu ECO promieniowanie zmniejsza się nawet o 60%, a gdy telefon się ładuje — o 95%. Po włączeniu trybu ECO+ poziom promieniowania spada do zera.

 • Czarna lista, połączenia anonimowe, tryb ciszy, blokowanie połączeń

  Czarna lista, połączenia anonimowe, tryb ciszy, blokowanie połączeń

  Funkcja czarnej listy chroni przed otrzymywaniem niechcianych połączeń od określonych numerów lub od numerów zaczynających się od określonych cyfr. Można zablokować 4 grupy numerów. Funkcja połączeń anonimowych zapobiega otrzymywaniu połączeń od numerów ukrytych używanych czasami przez telemarketerów. W takim przypadku telefon nie zadzwoni i nie będzie zakłócał Twojego spokoju. Dzięki trybowi ciszy można wyłączyć dzwonki na określony czas, aby cieszyć się ciszą i spokojem. Z kolei funkcja blokowania połączeń pozwala uniknąć niespodzianek związanych z wysokimi rachunkami, blokując połączenia z konkretnymi numerami, na przykład numerami dodatkowo płatnymi.

 • Wolnostojąca słuchawka z głośnikiem umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym

  Wolnostojąca słuchawka z głośnikiem umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym

  W trybie głośnomówiącym wbudowany głośnik wzmacnia głos dzwoniącego, co umożliwia prowadzenie konwersacji bez przytrzymywania słuchawki przy uchu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chce się prowadzić rozmowę w szerszym gronie lub po prostu wykonywać w tym czasie inne czynności.

 • Dźwięk HQ — wysokie parametry akustyczne zapewniające doskonałą jakość dźwięku

  Dźwięk HQ — wysokie parametry akustyczne zapewniające doskonałą jakość dźwięku

  Telefony bezprzewodowe firmy Philips z dźwiękiem HQ — niezwykle wyraźne brzmienie głosu w telefonach DECT to owoc wieloletniego doświadczenia naszej firmy w dziedzinie sprzętu Hi-Fi i wysokiej klasy telefonów oraz stworzonych przez nas innowacji. Nasi inżynierowie akustycy i architekci pomyśleli o wszystkim, jeśli chodzi o ulepszenie jakości dźwięku — stąd wysoka jakość komponentów, cyfrowe przetwarzanie sygnału, precyzyjna konstrukcja akustyczna oraz zaawansowane testowanie i dostrajanie produktów. W rezultacie dźwięk jest wyrazisty, czysty i brzmi naturalnie. Tak wysoka jakość dźwięku sprawia, że wydaje się, jakby rozmówca był tuż obok.

 • Profile MySound pozwalające dopasować dźwięk do swoich upodobań

  Profile MySound pozwalające dopasować dźwięk do swoich upodobań

  Percepcja dźwięku jest subiektywna i każdy człowiek ma swoje upodobania w tym zakresie. Funkcja MySound pozwala spersonalizować dźwięk podczas każdej rozmowy dzięki możliwości wyboru odpowiedniego dla siebie profilu: Wyraźny — głos bardziej wyrazisty i czystszy; Łagodny — głos brzmiący przyjaźnie i delikatnie; Ciepły — głos brzmiący serdecznie i ciepło.

 • Trzy pola umożliwiają przypisanie trzech numerów do jednego kontaktu

  Trzy pola umożliwiają przypisanie trzech numerów do jednego kontaktu

  Obecnie większość osób ma wiele numerów kontaktowych. Nasza lista kontaktów ułatwia zarządzanie kontaktami zapisanymi w telefonie. Dla każdego ze 100 kontaktów można zapisać trzy numery telefonów, wybierając spośród trzech oznaczeń — numer domowy, służbowy lub komórkowy.

 • Do 18 godzin rozmów po jednym naładowaniu

  Do 18 godzin rozmów po jednym naładowaniu
 • Funkcja elektronicznej niani sygnalizuje, że dziecko potrzebuje uwagi

  Można otrzymywać powiadomienia, gdy dziecko potrzebuje opieki. Wystarczy umieścić słuchawkę DECT w pokoju dziecka, a alarm zabrzmi w bazie lub w innym telefonie DECT (np. pod innym numerem telefonu stacjonarnego) lub telefonie komórkowym (jeśli nie przebywasz w domu), gdy dziecko zacznie płakać.

 • Przypisywanie dzwonków do kontaktów

  Przypisz specjalny dzwonek do osób, które są dla Ciebie ważne. Za każdym razem, gdy taka osoba będzie do Ciebie dzwonić, otrzymasz odpowiednie powiadomienia. Można przypisać specjalne dzwonki do maksymalnie 9 kontaktów lub grup kontaktów.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • * Ta funkcja wymaga dodatkowej subskrypcji usługi identyfikacji numeru. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z lokalnym operatorem sieci.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu