Twardy futerał z podstawą

  Twardy futerał z podstawą

  Chroń urządzenie iPad w twardym futerale

  Ten twardy futerał z uchwytem chroni całe urządzenie: obudowę, rogi i ekran iPada, a wbudowana składana podpórka umożliwia korzystanie z urządzenia bez używania rąk. Wygodny dostęp do wszystkich elementów sterujących iPada oraz złącza stacji dokującej. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Chroń urządzenie iPad w twardym futerale

z wbudowaną podpórką

 • Wbudowana podstawa biurkowa umożliwiająca wygodne oglądanie plików wideo

  Zintegrowana podstawa biurkowa znajdująca się z tyłu futerału umożliwia wygodne oglądanie plików wideo bez angażowania rąk po umieszczeniu urządzenia na dowolnej płaskiej powierzchni.

 • Twardy futerał z poliwęglanu zapewnia niezawodną ochronę

  Futerał ten jest wykonany z bardzo wytrzymałego poliwęglanu, dzięki czemu zapewnia urządzeniu pewną ochronę.

 • Elastyczne zabezpieczenie rogów i przodu urządzenia

  Materiał, z którego jest wykonany futerał, okrywa urządzenie od tyłu do przodu, dzięki czemu rogi i krawędzie urządzenia są odpowiednio chronione.

 • Ochrona przy zachowaniu pełnej funkcjonalności iPada

  Korzystaj ze wszystkich funkcji iPada chronionego przez futerał dzięki otworom na przycisk zasilania/trybu uśpienia, złącze stacji dokującej i głośnik.

 • Wygodna, szybka i prosta ochrona

  Futerał został wykonany z wytrzymałego materiału, który wyprodukowano specjalnie dla odpowiedniego modelu urządzenia. Ten futerał, który można szybko i łatwo założyć, zapewnia dodatkową warstwę ochronną dla Twojego urządzenia.

 • Smukła konstrukcja umożliwiająca bezproblemowe umieszczenie urządzenia w torbie

  Futerał został zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiego stopnia ochrony przy niewielkich rozmiarach, dzięki czemu urządzenie można bezpiecznie nosić w torbie lub plecaku.

 • Przyciski pokryte warstwą zapewniającą ochronę podczas ich naciskania

  Materiał, z jakiego wykonany jest futerał, pokrywa przyciski regulacji głośności, pozwalając na kontrolę głośności i jednocześnie zapewniając ich ochronę podczas naciskania.

 • Uniesione gumowe krawędzie wewnętrzne pomagają amortyzować wstrząsy

  Aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę, gumowy futerał ma wewnętrzne krawędzie, które tworzą „kieszeń powietrzną” rozpraszającą wstrząsy wewnątrz futerału, minimalizując w ten sposób ich wpływ na urządzenie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu