1
Zestaw kina domowego

Bezprzewodowy zestaw kina domowego

  Bezprzewodowy zestaw kina domowego

  Doświadcz korzyści płynących z bezprzewodowego połączenia

  Ten stylowy i niewielki, w pełni cyfrowy zestaw kina domowego umożliwia odtwarzanie dowolnych płyt w systemie dźwięku przestrzennego Dolby, DTS lub SACD. Zrelaksuj się i zanurz w świecie filmów i muzyki.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Doświadcz korzyści płynących z bezprzewodowego połączenia

 • Przetwornik wideo 12-bitowy/108 MHz zapewnia ostry i naturalny obraz

  Przetwornik wideo 12-bitowy/108 MHz zapewnia ostry i naturalny obraz

  Doskonałej jakości 12-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wideo zachowuje każdy szczegół autentycznej jakości obrazu. Dzięki niemu widoczne są subtelne cienie i lepsza jest gradacja kolorów, co sprawia, że obraz jest żywszy i bardziej naturalny. Ograniczenia standardowego 10-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego stają się szczególnie widoczne podczas korzystania z dużych ekranów i projektorów.

 • Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Zalety tylnych głośników bezprzewodowych to elastyczność i mobilność w ich rozstawieniu. Skonstruowane przy użyciu technologii niepowodującej zakłóceń głośniki bezprzewodowe zapewniają pełny dźwięk przestrzenny bez szpecących połączeń kablowych.

 • PAL i NTSC z Progressive Scan oferuje obraz ostry jak brzytwa

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywana naraz. W ten sposób powstaje niemigoczący obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu oglądanie staje się prawdziwą przyjemnością.

 • Głośniki wysokotonowe polepszają dźwięk SACD dla wysokich częstotliwości

  Stożkowe głośniki wysokotonowe polepszają dźwięk SACD dla wysokich częstotliwości poprzez wychwytywanie wszelkich odcieni i modulacji dźwięku za pomocą bardzo lekkiej i sztywnej membrany stworzonej przez firmę LEXAR, która umożliwia przeniesienie przez głośniki wysokotonowe szerszego zakresu częstotliwości dźwięku. Specjalny stożkowy kształt tarczy reflektora zapewnia szerszą dystrybucję dźwięku dla wyższych częstotliwości. Daje to nadzwyczaj wyraźne i energiczne wysokie tony oraz bardziej zrównoważony odbiór dźwięku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Większą zgodność i przyjemność oglądania zapewnia dekoder wielu formatów, umożliwiający odtwarzanie większości płyt.

 • Muzyka: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW i Windows Media™ Audio

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Pokaz slajdów (JPEG) z podkładem muzycznym

  Oglądanie zdjęć z rodziną i znajomymi może być jeszcze przyjemniejsze, dzięki możliwości odtwarzania pokazu slajdów z muzyką w tle.Ten produkt firmy Philips pozwala na jednoczesne przeglądanie zdjęć w formacie JPEG i odtwarzanie plików muzycznych w formacie MP3. Wszystkie pliki do muzycznego pokazu slajdów muszą znajdować się na jednym nośniku. Wystarczy wybrać ulubione pliki MP3 i rozpocząć pokaz zdjęć JPEG.

 • Złącze USB umożliwia korzystanie ze zdjęć i muzyki bezpośrednio z pamięci flash USB

  Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips. Zdjęcia i muzyka będą odtwarzane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu